Наполи успя да прекъсне негативната си серия от четири поредни загуби, но и не успя да спечели в домакиниството си на Болоня, завършвайки 1:1 на "Сан Паоло" в двубой от Серия "А".

Кристиан Маджо откри за неаполитанците в 20-ата минута след пас на Антониоли, но само три по-късно звездата в тима на Синиша Михайлович - Марко Ди Вайо направи 1:1. Бившият голмайстор на Ювентус успя да се добере до топката след избит шут на Волпи и фиксира хикса в срещата.

След почивката, и Наполи, и Болоня имаха добри шансове чрез Лавеци за домакините и Ди Вайо, но равенството се запази до края. Наполи са осми в класирането с 34 точки, на седем от местата даващи право за участие в Шампионската лига. Болоня пък са на 16-та позиция с 22 точки.