Коломбо ще подсили атаката на Милан. Напуска Кастайехо.

Голмайсторът за Милан Давиде Калабрия бива заменен от Андреа Конти.

Снимка 512636

Източник: EPA/БГНЕС

81′

Даниел Малдини също ще запише участие в мача, това означава край на срещата за Диого Дало.

76′

ГОООЛ ЗА ЮВЕНТУС!! 1:3!! МАКЕНИ! Интригата в Милано официално приключи с настъпването на 76-ата минута. Появилият се като резерва Деян Кулушевски направи страхотен пробив, който завърши с пас пред вратарското поле за Макени. Този път американецът беше далеч по-концентриран и от няколко метра покачи до 1:3 за "Старата госпожа".

75′

Федерико Бернадески се появява в игра вместо Родриго Бентанкур.

74′

Аарън Рамзи бива заменен от бразилския национал Артур.

Снимка 512633

72′

Данило от Ювентус прави нарушение малко пред наказателното си поле.

71′

МАКЕНИ! Въпреки, че правеше тих мач, Кристиано Роналдо можеше да дари свой съотборник с голова асистенция. Той пусна пас за милиони към пробиващия от центъра Макени. Американската резерва навлезе мощно в полето на Милан, но в крайна сметка ударът му бе спасен от Донарума.

65′
Снимка 512622

64′

Андреа Пирло "затваря" своите редици със смяната на Пауло Дибала с Уинстън Макени.

62′

Щастливият голмайстор Киеза бива заменен от Деян Кулушевски.

61′

ГОООЛ ЗА ЮВЕНТУС!! 1:2!! КИЕЗА! Определено, това беше вечерта на Федерико Киеза! Италианският национал блесна за втори път на "Сан Сиро" в 61-ата минута. Тогава нападателят получи подаване вдясно, Тео Ернандес не успя да скъси навреме дистанцията си спрямо съперника, а това даде цялото време на света за Феде да насочи максимално добре в далечния ъгъл на Донарума!

60′

Родриго Бентанкур получава първия жълт картон в срещата.

55′

Дербито се "събуди" едва към 55-ата минута. Тогава Аарън Рамзи донякъде се възползва от неориентирана намеса на Кастайехо и намери коридор за стрелба. Опитът на уелсеца обаче срещна външната част на миланската мрежа.

46′

Вижте как се промениха коефициентите на efbet за този мач след края на първото полувреме!

45′

ИГРАТА СЕ ПОДНОВЯВА!

Снимка 512624

45′

ПОЧИВКА!

40′

ГОООЛ ЗА МИЛАН!! 1:1!!! КАЛАБРИЯ! Хората на Андреа Пирло капитулираха пет минути преди паузата, когато паритетът беше възстановен. Поредната атака на Милан този път даде ефект. Рафаел Леао напредна с топка в крака, след което пусна към дъгата за непокрития Калабрия. Юношата на домакините отправи изключително акуратен изстрел, който намери горния ляв ъгъл на Шчесни. Футболистите на Ювентус горещо желаеха голът да бъде отменен заради това, че при зараждането на атаката, Хакан Чалханоглу според тях бе нарушил правилата срещу Адриен Рабио.

35′

Мрежата на "Старата госпожа" остана непокътната и в 35-ата минута. В рамките на 60 секунди, полският вратар на "зебрите" реагира майсторски при "опит" за автогол на негов съотборник, а след това улови и добре насочен изстрел по земя на Хакан Чалханоглу.

Снимка 512623

33′

Изстрел на Давиде Калабрия, който премина високо над горната греда на "бианконерите".

27′

ШЧЕСНИ! Определено миговете след първия гол, бяха доста тежки за торинци. Юве страдаше и в 27-ата минута, когато Шчесни трябваше да се намеса решително при изстрел в близкия му ъгъл от страна на Рафаел Леао.

22′

Селекцията на Стефано Пиоли затрудняваше максимално първенеца на Италия с дълбока преса. Проблем при изнасянето на топката, позволи на Рафаел Леао да отправя страховит изстрел, който за жалост на португалеца не намери целта.

16′

ГОООЛ ЗА ЮВЕНТУС! 0:1!! КИЕЗА! Прошка за домакините нямаше в следващата атака, когато Юве заслужено стигна до лидерството. Феде Киеза и Пауло Дибала сътвориха божествена комбинация, специалното при която беше пасът с пета на аржентинеца, извел колегата му с №22 сам срещу Донарума. Последва него плътен диагонален шут, който остави без адекватна намеса звездния вратар на "росонерите".

14′

ГРЕДА! Ювентус беше изключително близо до това да открие резултата в 14-ата минута. "Старата госпожа" изпълни корнер, който отбраната на съперника не изчисти по най-добрия начин. Кълбото дълго време беше изчиствано и връщано в полето на Милан. В крайна сметка топката падна на волето на Феде Киеза, който със зверски шут намери сглобката на вратата.

6′

КАСТАЙЕХО! И както миг преди това уругваецът Бентанкур беше герой за своите, в следващата атака той допусна груба грешка, дала чудесен шанс за стрелба на Кастайехо. Стражът на Ювентус беше на мястото си и осъществи спасяване.

5′

Отговорът на лидера в шампионата не закъсня. Милан изпълни заучен корнер на къса дистанция, което позволи на Хауге да шутира силно по земя. Късметът за Шчесни тук беше, че топката бе спряна от добре позиционирания му колега Бентанкур.

Снимка 512614

3′

Ювентус даде заявка, че ще търси победата в този мач още с началните си действия на "Сан Сиро". В 180-ата секунда Фработа напредна по фланга, след което моментално комбинира с Пауло Дибала. Аржентинецът можеше да отправи и по-добър удар, ала топката първо срещна тялото на Кяер, а после бе лесно уловена от Донарума.

1′

ВИЖТЕ ТУК КОЙ Е ФАВОРИТЪТ В ДЕРБИТО!

1′