90+7′
Турнир: Копа Италия Стадион: "Сан Сиро" Зрители:
90+7′

В 6-минутното продължение, което бе дадено, а дори и малко извън него, нова промяна в резултата не беше налична.

Сблъсъкът остава отворен преди реванша.

Роналдо спаси Юве срещу Милан за Копа Италия, "росонерите" дадоха няколко свидни жертви

Ребич отново се разписа за тима си

90+1′

ГОООООООООООЛ!!!

1:1!

Роналдо е точен от дузпа!

Резултатът е изравнен!

89′

ДУЗПА за Ювентус.

Жълт картон за Калабрия.

85′

Пакета ще поиграе в мача.

Заменя Чалханоглу.

80′

Добро подаване от Дибала за Де Лихт.

Взъможността обаче е пропиляна.

Пропуск на холандеца, който не успява да преодолее Донарума.

75′

Ребич е сменен от Лакзалт.

74′

Рабио сменя Матюиди.

73′

Втори жълт картон за Ернандес, заради фаул срещу Дибала.

Лоша новина за Пиоли.

71′

Игуаин сменя Де Шилио.

68′

И Кастийехо пропуска реванша, след като става поредният футболист на терена, получил жълт картон.

65′

Спорна ситуация!

Ребич плесна през лицето Куадрадо в наказателното поле!

Или поне така изглеждаше на пръв поглед.

Разглеждане на ситуацията с ВАР няма да има.

Реферът маха с ръка и посочва, че играта трябва да продължи.

Не личи протестите на футболистите на Юве да го трогват много.

63′

Бентанкур сменя Рамзи.

61′

ГООООООООООООООООООООООЛ!!!

1:0!

Този път без шансове за Буфон!

Кастийехо центрира, а Ребич вкарва поредния си гол за сезона.

Джиджи направи всичко по силите си, но бе преодолян!

58′

Жълт картон за Кесие.

52′

Сериозно владеене на топката, от страна на футболистите на Ювентус.

Има промяна в поведението им на терена.

48′

Мощно воле от трудна ситуация на Де Шилио!

Буфон спасява!

За пореден път в мача намесата на стража е решаваща.

45′

Играта е подновена.

45+1′

Първото полувреме предложи няколко интересни ситуации за отбелязване на гол и пред двете врати.

Беше очевидно обаче, че домакините бяха далеч по-настоятелни и умели в действията си в предни позиции и в средата на терена.

Те създадоха повече положения от съперниците си и само липсата на късмет, а също така и блестящите изяви на великолепния Буфон, правеха така, че двете нули да се запазят на светлинното табло.

Ибрахимович бе сред най-дейните на терена, но за негово съжаление към двата му опасни удара към целта, феновете трябваше да прибавят и получения от него жълт картон. Той го вади от сметките за реванша в Торино.

Кристиано Роналдо не бе на висота, но за това си имаше причина. Той бе зорко следен от цели трима бранители на съперника.

Това доведе до объркване в редиците на Юве, поради факта, че повечето подавания бяха отправени именно към португалеца, а той така и не извличаше нищо от тях.

Така или иначе, вещите намеси на Буфон и Донарума запазиха резултата непроменен до почивката.

45′

Почивка.

42′

Жълт картон и за Ернандес.

38′

Юве показва зъби!

Куадрадо пробива в половината на съперника.

Решава да стреля!

Донарума демонстрира завидна форма и се справя с предизвикателството.

35′

Жълтият картон за Ибра означава, че той ще пропусне реванша между двата тима.

30′

Официално предупреждение и за Рамзи.

29′

Жълт картон за Ибрахимович.

22′

Спасяване на Буфон!

Джиджи отразява изстрел на Калабрия с една ръка и напомня за най-добрите си години на вратата на отбора.

Футболистът на Милан очевидно е разочарован.

20′

Футболистите на Ювентус неистово опитват да подават към Роналдо.

Португалецът обаче е зорко охраняван от бранителите на съперника.

По този начин единственият ефект, който се постига, е негативен.

Ювентус не владее достатъчно дълго топката.

17′

Кесие праща топката към Ибрахимович.

Той продължава подаването за Кастийехо.

Последният се забави и моментът бе пропуснат.

15′

Футболистите на Ювентус така и не успяват да се справят с набезите на тези на Милан.

Те обаче, от своя страна, оставят много празни пространства в защитата си, увлечени в атака.

9′

Нищо интересно след изпълнението на статичното положение.

Напрежението отново се пренася в половината на Юве.

8′

Роналдо опитва пробив по фланга.

Пада пред съдията, поглеждайки го умилително.

Получава фаул.

Феновете не са съгласни.

6′

Точен изстрел в ръцете на Буфон!

Отново от далечна дистанция, този път на Ребич.

Нямат никакво намерение домакините да забавят темпото.

4′

Опит за извеждащо подаване към Роналдо.

Португалецът не успява да достигне топката.

Гневната му реакция е посрещната "на нож" от феновете на Милан.

3′

Опит на Кесие от много далечна дистанция!

Топката преминава встрани от вратата.

Натиск на Милан в началните минути от двубоя.

2′

Шанс за Ибрахимович!

Ударът му с глава не е точен.

Не намира очертанията на вратата.

1′

Лакзалт Кочоло

Милан приема Ювентус в първи мач от 1/2-финалите за Купата на Италия. Битката на стадион "Сан Сиро" започва в 21:45 часа.

Това е единственият шанс на "росонерите" за трофей през сезона, тъй като изостават сериозно от хегемона на Ботуша и Интер в Серия "А".

Златан или Роналдо? Това е въпросът!

Ибра даде желания ефект в Милано

Погледите на "Сан Сиро" със сигурност ще бъдат вперени в двама футболисти. Без съмнение, това са Златан Ибрахимович и Кристиано Роналдо. Въпреки своите 38 години, Ибра даде желания ефект в Милан и в 5 срещи има 3 попадения.

Легенда на Милан поема клуба през лятото?

Андрий Шевченко в момента е национален селекционер на Украйна

Стефано Пиоли отново ще заложи на схема 4-2-3-1. Той няма и сериозни кадрови проблеми, за разлика от Маурицио Сари. Аут за Юве са Джодржо Киелини Мерих Демирал, Сами Кедира и Дъглас Коща.

В неделя Милан допусна първа загуба след завръщането на Ибра - 2:4 в дербито с Интер. Преди това "росонерите" направиха 1:1 с Верона, с което беше прекъсната победната им серия от 5 мача във всички турнири.