Турнир: Италия Серия "А" Стадион: Зрители:

ГООООЛ! Кутроне покачи на 2:1 за Милан!

88′

Жълт картон за Де Роси

79′

НОВ ОТМЕНЕН ГОЛ! Рома покачи на 2:1, но главния рефер отново се възползва от ВАР технологията и не зачете и това попадение заради игра с ръка.

78′

Сантон влиза на мястото на Карсдорп

77′

Жълт картон за Кристанте

76′

Лаксалт влиза на мястото на Родригес

68′

Кристанте заменя Пасторе

62′

ГОЛЪТ Е ОТМЕНЕН! Главният рефер поиска включването на ВАР технологията, след което взе решение, че попадението не е било редовно. Резултатът остава непроменен - 1:1.

61′

ГОООЛ! Игуаин отново връща преднината на Милан! Нападателят на "росонерите" бе изпуснат от съперниковата защита и след като остана сам срещу вратаря, мушна топката в мрежата за 2:1.

59′

ГОООЛ! Фасио изравнява! Той овладя рикоширала топка малко зад линията на пеналта, обърна се и веднага стреля към долния ляв ъгъл за 1:1.

50′

ПРОПУСК! Един Джеко профука "златен" шанс за Рома. Той овладя отбита топка и от границата на наказателното поле стреля силно, но тя премина доста встрани от целта.

46′

На почивката се появява Ел Шарауи, той заменя Маркано

45′

Начало и на втората част!

45+1′

Край на първото полувреме! Милан се оттегля на почивка с гол аванс пред Рома.

40′

ГОООЛ! Кеси бележи! Той се възползва от грешка в отбраната на Рома и веднага стреля към вратата, като не остави никакви шансове на вратаря - 1:0 за Милан.

35′

СПАСЯВАНЕ! Донарума също се представя на ниво в този двубой. Патрик Шик стреля към вратата, насочвайки топката под напречната греда, но стражът блесна с изявата си.

23′

Защитник на Милан се хвърли на шпагат, изчиствайки топката след опасен удар на Джеко.

17′

СПАСЯВАНЕ! Олсен се отчете с брилянтна намеса, след като Игуаин отправи рисков удар към долния ляв ъгъл. Нападателят на Милан дори не погледа при изстрела си, но той бе доста точен.

16′

ПРОПУСК! Калабрия се възползва от празното пространство пред него, пое си добре топката и със силен шут я изпрати към вратата, но тя премина малко над напречната греда.

10′

Карсдорп опита да изненада Донарума с центриране отблизо, но вратаря улови без проблем.

8′

Чалханоглу изпълни свободен удар малко пред границата на наказателното поле, но топката попадна право в ръцете на вратаря.

1′

56 Симич 17 Юндер

Тази вечер от 21:30 часа, Милан приема Рома на "Сан Сиро" в дербито на третия кръг в Серия "А".

"Росонерите" са с мач по-малко, тъй като срещата с Дженоа на старта на сезона беше отложена. Така отборът изигра единствено двубой с Наполи, в който допусна обрат и загуби с 2:3.

Наполи победи Милан в дербито на кръга от Серия "А" - 3:2

Уникално шоу на "Сан Паоло", Мертенс вкара победния гол

"Вълците" пък записаха победа с 1:0 над Торино и драматично равенство с Аталанта в Рим - 3:3.