Трансферният провал на ЦСКА Аарон Исека се оказа големият герой за ОФИ Крит в турнира за Купата на Гърция!
Във финала срещу ПАОК Исека вкара в продълженията победния гол от дузпа за 3:2 и по този начин донесе трофея на тима от най-големия гръцки остров! С победата ОФИ си осигури участие в Лига Европа през следващия сезон.
Капитанът на България Кирил Десподов е с контузия и пропусна мача, като ще бъде аут и за оставащите мачове до края на сезона за Двуглавия орел.
ПАОК пък занули своята кампания, след като вече изостава на 8 точки от АЕК 4 кръга преди края на шампионата и изпраща разочароващ сезон навръх 100-годишнината си, която отпразнува на 20 април.
В 105-ата минута на срещата след намеса на ВАР бе отсъдена дузпа за игра с ръка. Бившият футболист на ЦСКА Аарон Исека, който разочарова при престоя си в София, реализира в 105+4 минута за 3:2.
До края ПАОК опита натиск, но ОФИ удържа и спечели трофея.
goso-conev
на 26.04.2026 в 17:16:22 #5Терора Защо бе - за половин сезон вкарал 3 гола даде една асистенция за 818 минути от 1530 възможни.. Във първенство са 556 от 990 възможни (без продължение и ние знаем че това прави +170 минути) Както виждаш човека не играе редовно но шанс се му дава.. Ама първо е почвал да играе като резерва.. чак от началото на март почна да играе редовно като титуляр и от тогава вкара и два гола и даде една асистенция.. Той не играе във топ отбор за да има толкова възможности като например ЦСКА.. Не е зле като начало.. Не казвам че този е топ играч но как така при последното Българско първенство във силен тим сто вашия невкарва нищо а пристига във Крит, вкара на ПАОК - даже дуспа му позволиха във 105 минута да бие, и като цяло за недовършен сезон е много по резултатен ? Да дам ли подобни примери от ваши бивши играчи ? Или от наши от времето преди Наско ? Някъде има грешка и се опитвам да ви я покажа.. Но две се търсят проблеми при играчите или тренюрите с не там кадето във България са изтински при ръководството.
УмеренЦСКА
на 26.04.2026 в 16:22:41 #4Е-е-е, вкарал гол от дузпа, голяма работа!
TerrorHammer
на 26.04.2026 в 13:12:37 #3Госе, потресающо неграмотен си. Как може да блести някой, чиято работа е да вкарва голове и затова има 1 гол за 600 минути игра? Серж Нюаджи като ви ши веднъж, голяма звезда ли беше?
goso-conev
на 26.04.2026 в 12:06:27 #2Поредно разачоравание а другаде блести.. Най-фрапиращото беше когато имахте издънка при вас а човека после започна да играе редовно във Премиер Лиг.. Ама Хан отдолу вижда все вина при тренюрите.. Въобще не при ръководството което постоянно купува по 6-7 играча като луди.. Да станат като картофи..
XAN_lil
на 26.04.2026 в 10:07:47 #1Трансферни разочарования са треньорите през последните години дето имаме, които се учат на гърба на ЦСКА и вървят по нервите на феновете, е ..... на мрънкачите де