Лидерите в италианската Серия „А" взеха своето в мачовете от междинния 4-ти кръг. Ювентус удари с 3:0 у дома Чезена и по този начин продължи със 100-процентовото си представяне от началото на сезона.  Нещо повече -„бианконерите" все още не са допуснали и нито един гол във вратата си.

Юве откри още в 18-ата минута след точно изпълнена от Артуро Видал дузпа. Наказателният удар бе свирен за това, че топката срещна ръката на бранител на Чезена.

Торинци се задоволиха само с това преди почивката, а Видал реши двубоя с нов гол в 64-ата мин, след прекрасен удар от дъгата. В края защитникът Лихтщайнер  оформи крайното 3:0.

Рома също продължава с победите от началото на сезон. „Вълците" се измъкнаха на „Тардини" срещу Парма, печелейки с 2:1. Адем Ляич изведе столичани напред, а Де Челие изравни за „дуковете" през второто полувреме.

Миралем Пянич обаче донесе успеха на Рома след прекрасн оизпълнен пряк свободен удар в 88-ата мин.

Интер също остава в челото, след като спечели с 2:0 срещу Аталанта. Паласио изпусна дузпа през първото полувреме, но Освалдо и Ернанеш донесоха успеха на „нерадзурите".

В най-зрелищния мач тази вечер, Наполи и Палермо завършиха наравно 3:3, като 5 от головете дойдоха още преди почивката. Неаполитанците поведоха с 2:0 още до 11-ата минута и се отпуснаха. Белоти и Васкес изравниха,преди Кайехон да направи 3:2 секунди преди почивката. Белоти обаче донесе точката на сицилианците след час игра.

За Палермо отново не игра Ивайло Чочев, въпреки че българинът бе в групата на отбора си.