Лацио се съвзе бързо след тежката загуба от Наполи и на свой ред нанесе такава на Верона. "Римските орли" сразиха своя съперник с 3:0 като гост в мач от 6-ия кръг на Серия "А".

Чиро Имобиле (24,40) вкара две попадения и вече има 8 в италианския шампионат, а едно добави Адам Марушич в 60-ата минута.

Снимка 314207

С този успех Лацио събра 13 точки и заема 4-о място във временното класиране. Верона е предпоследен с едва 2 пункта.

Наполи разби Лацио като гост

Наполи съкруши Лацио след магически пет минути на "Олимпико"

Неаполитанците превзеха "Олимпико" с изразителното 4:1

Римляните излязоха напред в резултата в 24-ата минута, когато Чиро Имобиле реализира от дузпа отсъдена за нарушение на Сопрайен в наказателното поле.

В 41-ата минута Марушич пусна към Имобиле, нападателят финтира няколко играчи на Верона и с безпощаден удар вкара за 0:2.

Снимка 314206

Крайният резултат оформи Адам Марушич след час игра. Черногорецът получи добро подаване от Имобиле и със силен удар в центъра на вратата вкара за 0:3.