Второто място в крайното класиране на Серия "А" ще бъде решено в последния кръг. Интер, Лацио и Аталанта ще влязат в битка за сребърните медали, като към този момент "нерадзурите" са с точка преднина пред останалите два тима.

Тази вечер лациалите не допуснаха изненада и спечелиха домакинството си на вече изпадналия отбор на Бреша с 2:0.

Милан спечели гостуването си на Сампдория с 4:1

Възходът на Милан продължава, Ибра пак доминира в Калчото

"Росонерите" разбиха като гост Сампдория с 4:1

Селекцията на Симоне Индзаги удари по веднъж в двете полувремена. През първото гол отбеляза Хоакин Кореа. Аржентинецът направи отлично двойно подаване с Чиро Имобиле, след което не остави никакъв шанс на Андренаци.

Второто полувреме беше белязано от попадението на Чиро Имобиле в 82-ата минута. По този начин звездата на Лацио продължава да има стабилна преднина в борбата за голмайсторския приз с Кристиано Роналдо.

ЛАЦИО - БРЕША 2:0

1:0 Кореа (17"), 2:0 Имобиле (82")