Лацио постигна страхотен обрат над Сампдория като гост с 2:1. "Римските орли" губеха в резултата до 80-ата минута, след като Дуван Запата бе дал преднина на "моряците" в началото на второто полувреме, но с голове на Сергей Милинкович-Савич (80) и Фелипе Кайседо (90) стигнаха до трите точки.

Така тимът на Симоне Индзаги събра 32 точки и заема 5-о място във временното класиране, докато Самп е шести с 26 пункта.

Милан се спъна и в Беневенто, вратарят на домакините с гол

Дебютът на Гатузо се превърна в пълен провал, вратарят на Беневенто с исторически гол!

"Росонерите" трагични и без Монтела

Дуван Сапата откри резултата в 56-ата минута след пас на Фабио Куалярела с глава.

След попадението "римските орли" натиснаха и стигнаха до изравнителен гол, дело на Милинкович-Савич след разбъркване в наказателното поле.

Фелипе Кайседо донесе трите точки на гостите с попадение с продължението на мача. Еквадорецът се възползва от това, че Вивиано не успя да улови топката и реализира за 1:2.