Наполи загуби от Интер с 0:2 в най-интересната среща от от 33-ия кръга на Серия "А". Точни за "нерадзурите" бяха Мауро Икарди, койте се разписа в 4-ата минута, и Марсело Брозович в 44-ата.

Резултатът на "Сан Сиро" бе открит още в 4- ата минута, но при ситуацията останаха сериозни съмнения за засада. Медел изведе Мауро Икарди сам срещу Хосе Рейна, нападателят преодоля вратаря и с прецизен удар прати топката в мрежата.

Минута преди края на първото полувреме голмайсторът Икарди асистира на Марсело Брозович и той прати топката за втори път във вратата на гостите от Неапол.

Наполи не можеше да разчита на голямата си звезда Гонсало Игуаин и това се отрази сериозно на атаката на тима, която не застраши сериозно вратата на "нерадзурите".

Тимът на Маурицио Сари допусна много грешки в защита и определено не знаеше как да противодейства на Мауро Икарди, който изигра поредния си отличен мач.

Интер - Наполи 2:0

1:0 Мауро Икарди 4'
2:0 Марсело Брозович 44'

Интер: Ханданович, Д'Амброзио, Миранда, Мурийо, Нагатомо, Брозович, Медел, Кондогбия (68 - Биабиани), Йоветич (77 - Мело), Перишич, Икарди (88 - Паласио)

Наполи: Рейна, Хисай, Албиол, Кулибали, Стринич (50 - Гулам), Алан, Жоржиньо (73 - Ел Кадури), Хамшик, Кайехон, Инсинье (51 - Мертенс), Габиадини