Интер записа първа победа от началото на сезона в Серия "А". Шампионите победиха Удинезе с 2:1 у дома. Наставникът на "нерадзурите" Рафа Бенитес започна с Бибиани, Милито и Ето'о в нападение, а зад тях действаха Снейдер, Марига и Камбиасо.

Мачът започна отлично за миланци и те поведоха още в 7-ата минута. Лусио засече центриране от корнер на Снейдер и изведе Интер напред.

"Фиуланите" обаче изравниха след половин час игра. Гостите изпълниха късо един корнер, Алексис Санчес центрира и Антонио Флоро Флорес се разписа с глава за 1:1.

След почивката Интер установи натиск и в крайна сметка стигна до своето. В 66-ата минута Анджела игра с ръка в пеналта и реферът бе категоричен - дузпа! Ето'о изпълни наказателния удар,но вратарят Ханданович изби удара му. Топката обаче се върна при камерунеца, който този път не сбърка - 2:1. До края шампионите можеха да вкарат още едно попадение, но Ето'о нацели страничната греда.