Валентин Антов отново не дебютира за Болоня. "Рособлу" стигна до 1:1 срещу Сасуоло като гост в мач от 23-ия кръг на Серия "А". Роберто Сориано откри резултата в 17-ата минута. В 53-ата минута Федерико Капуто изравни.

Българският защитник остана неизползвана резерва от Синиша Михайлович, въпреки че Болоня остана с човек по-малко още в 30-ата минута.

Болоня поведе в резултата в 17-ата минута. Тогава Муса Бароу направи хубав пробив и намери Роберто Сориано сам на празна врата. За последния не бе проблем да вкара за 0:1.

След половин час игра гостите останаха с човек по-малко. Защитникът Аарън Хики бе изгонен с директен червен картон след намесата на ВАР.

Сасуоло изравни в началото на второто полувреме. Разписа се Чичо Капуто в 53-ата минута. Опитният нападател се възползва от избита топка и я прати във вратата.

До края на срещата треньорът на Болоня Синиша Михайлович извърши всичките си позволени пет смени, но не сметна за необходимо да заложи на Валентин Антов.