Болоня и Беневенто завършиха наравно 1:1 в мач от 22-ия кръг на Серия "А". Българският защитник на "рособлу" Валентин Антов отново остана неизползвана резерва.

Никола Сансоне откри резултата в 1-ата минута, а Бенито Виола изравни след час игра. Така и двата тима имат по 24 точки и са съседи във временното класиране.

Срещата започна фантастично за домакините, които поведоха още в 1-ата минута. Тогава Муса Бароу намери Никола Сансоне, който вкара на празна врата за 1:0.

В 16-ата минута силен удар на Джанлука Капрари срещна гредата. В края на полувремето Такехиро Томиясу имаше добра възможност да се разпише, но не намери очертанията на вратата.

В началото на второто полувреме Сансоне също пропусна добра възможност за гол. След час игра Беневенто изравни. Бенито Виола се възползва от неумела намеса на Лукас Скорупски и прати топката във вратата за 1:1.

В добавеното време на мача Брайън Дабо можеше да донесе трите точки на гостите, но Скорупски спаси удара му.

Вальо Антов остава резерва и срещу Беневенто?