Въпреки, че вече 7 поредни срещи Интер няма победа, старши треньорът на тима Клаудио Раниери продължава да е доволен от показаното от играчите му на терена. Късно снощи „нерадзурите" загубиха от Олимпик Марсилия с 0:1 в първи осминафинален двубой от Шампионската лига.

Попадението за французите падна в 93-ата минута. Лошите новини за Интер обаче не спират дотук, след като Майкон получи травма в коляното, като първоначалните прогнози са за тежка контузия.

„Мач като този напълно отразява представянето ни в момента. Когато положението е лошо, става още по-лошо. Все още победителят в този сблъсък не е решен. Да не забравяме, че ни предстои реванш, при това на наш терен", коментира Раниери след загубата.

„Като цяло трябва да кажа, че играхме добре. Заложих на схема 4-4-1-1 и мисля, че всички се справиха със задачите си. За жалост допуснахме гол в 93-ата минута.

Трябва да отбележа, че нямахме късмет. За цял мач Жулио Сезар почти нямаше работа, но накрая отново загубихме. Това е футболът! Тази вечер създадохме повече положения и определено не заслужавахме да загубим", каза още Раниери.