Черната серия на Интер срещу Сасуоло изглежда няма край. "Неровердите" стигнаха до драматично 3:3 на "Джузепе Меаца" и отдалечиха тима на Антонио Конте от титлата. Двубоят бе от 27-ия кръг на Серия "А".

В началните минути гостите излязоха напред в резултата. Филип Джуричич изведе Франческо Капуто сам срещу вратаря и нападателят не сбърка за 0:1.

"Нерадзурите" упражниха натиск, но стигнаха до гол едва в 40-ата минута. Тогава Жереми Бога спъна съперник в наказателното поле и реферът отсъди дузпа. Лукаку бе точен за 1:1.

Снимка 485230

В продължението на първата част Интер вече бе напред в резултата. Кристиано Бираги се разписа след подаване на Алексис.

В 80-ата минута резервата Ашли Йънг фаулира съперник в наказателното поле и последва втора дузпа. Доменико Берарди не сбърка от бялата точка за 2:2.

Интер и Барса май ще се скарат и заради Обамеянг

Двата тима искат габонската зведа на Арсенал

В 86-ата минута домакините отново поведоха. Антонио Кандрева центрира отлично от фаул на далечната греда, откъдето Борха Валеро нямаше как да сбърка за крайното 3:2!

Но това далеч не беше краят. В 89-ата минута резервата Джанджакомо Маняни засече от корнер и оформи крайното 3:3! В продължението мъката за Интер стана пълна, след като Милан Шкриняр беше изгонен от игра за втори жълт картон.

Интер остава трети с 58 точки, на цели 8 от лидера Ювентус. Сасуоло е 12-и с 33 точки.