Интер и Парма завършиха наравно 2:2 в мач от 9-ия кръг на Серия "А". Попаденията отбелязаха Антонио Кандрева (23') и Ромелу Лукаку (51') за домакините, а за гостите - Ян Карамо (26') и Жервиньо (30').

"Нерадзурите" остават на второ място във временното класиране с 22 точки, докато Парма е седми с 13 точки.

В 23-ата минута при центриране от корнер топката стигна до Антонио Кандрева, който от границата на наказателното поле отправи изстрел, топката рикошира в Кулушевски и влетя в мрежата за 1:0.

Още в 26-ата Марсело Брозович подари топката на Карамо, който напредна и с далечен удар изравни за своя тим.

След половин час Карамо проби по фланга и достави топката на непокрития Жервиньо, който я прати в противниковата мрежа за пълния обрат в мача.

В 41-ата минута Лаутаро Мартинес претендираше за дузпа за фаул срещу него, но такава не беше отсъдена. В 43-ата негов удар с глава се оказа неточен.

В 51-ата минута Кандрева подаде към Лукаку, който се обърна с лице към вратата и се разписа, но попадението му веднага беше отменено заради засада. Впоследствие съдията преразгледа ситуацията и прецени, че голът все пак е редовен.

До края на срещата Интер натисна в търсене на победен гол, но така и не успя да стигне до такъв.