Отборът на Интер победи като гост Каляри с 3:1 в тазвечершния мач от първенството в Серия "А". След този двубой "нерадзурите" са лидери в класирането, само с точка пред втория Наполи.

Интер продължи с победния марш: 2:0 над Аталанта

Мауро Икарди вкара и двете попадения за гранда от Милано

Първият гол в срещата падна след половин час игра. Иван Перишич подаде към Мауро Икарди, който хладнокръвно реализира и откри резултата. През второто полувреме, Марсело Брозович удвои след силен удар от границата на наказателното поле.

Почетното попадение за домакините дойде 20 минути преди края на двубоя. Фагаро изсипа топката в наказателното поле, а Паволети овладя по перфектен начин топката, изстрелвайки я във вътрешната част на лявата греда.

Мауро Икарди обаче сложи точката в 83-ата минута, правейки резултата 3:1 в полза на Интер.