Снимка 562494

80′

Исмаел Бенасер е заменен от Раде Крунич.

78′

ГОЛ! Оливие Жиру! Нападателят получи топката в наказателното поле, реагира бързо и без никакви проблеми прати кълбото в долния ляв ъгъл.

77′

Исмаел Бенасер получава жълт картон.

75′

ГОЛ! Оливие Жиру! Французинът бе на точното място в точното време при разбъркване в наказателното поле. Топката стигна до тарана, който от близко разстояние преодоля Ханданович.

72′

Брахим Диас получава жълт картон.

70′

Иван Перишич излиза от терена. Федерико Димарко влиза на негово място.

70′

Лаутаро Мартинес напуска терена, а Алексис Санчес влиза на негово място.

65′

Напрегнати минути. Играта често бива прекъсвана, което изнервя футболистите и на двата отбора.

Снимка 562493

60′

Хакан Чалханоглу получава жълт картон.

58′

Франк Кесие напуска терена, Брахим Диас влиза на негово място.

50′

Избита топка попадна в Сандро Тонали, който реши да опита мерника си от далечно разстояние. Кълбото обаче се чукна в противников защитник и излезе в корнер.

Снимка 562491

47′

Жуниор Месиаш заменя Алексис Салемакерс.

45+1′

ВИЖТЕ КАК СЕ ПРОМЕНИХА КОЕФИЦИЕНТИТЕ  ЗА ВТОРОТО ПОЛУВРЕМЕ!

Начало на втората част.

45′

Край на първото полувреме.

44′

Продължителна атака на Интер завърши с удар по земята от близко разстояние на Едвин Джеко. Мик Менян обаче беше на мястото си и спаси

38′

ГОЛ! Иван Перишич! Футболистът бе оставен непокрит в наказателното поле при центриране от ъглов удар. Перишич засече подаването и с премерен удар насочи топката към вратата.

36′

Късмет за Интер! След страхотен карамбол в пеналтерията, топката рикошира в крака на Рафаел Леао и мина на сантиметри от лявата греда.

35′

Сандро Тонали отправи мощна тупалка, насочвайки топката към горния десен ъгъл на Самир Ханданович. Вратарят обаче демонстрира класа и спаси.

Снимка 562487

28′

Дензел Думфрис овладя топката след хитро подаване и отправи изстрел, но Мик Менян реагира блестящо и спаси.

21′

Алесио Романьоли получава жълт картон.

18′

Тео Ернандес пусна коварно центриране в пеналтерията от пряк свободен удар. Защитата на Интер обаче се справя със ситуацията.

Снимка 562485

11′

Марсело Брозович шутира от границата на наказателното поле. Мик Менян обаче внимаваше и спаси.

10′

Дензел Думфрис прати топката във вратата! Голът му обаче бе отменен заради засада.

Снимка 562486

3′

Давиде Калабрия центрира в наказателното поле, но топката беше изчистена.

1′

Санчес Флоренци

Интер и Милан излизат в "Дерби дела Мадонина", което ще е и битка за Скудетото в италианската Серия А.

Мачът е с начален час 19:00.

"Нерадзурите" влизат в сблъсъка като фаворит със серия от 14 срещи в Калчото без загуба. За наставника Симоне Индзаги, който заяви, че в такова легендарно дерби никога няма фаворити, отсъстват единствено новото попълнение Робин Госенс и контузеният за около още месец Хоакин Кореа. Италианският шампион е с четири точки повече от своя градски съперник и Наполи, като има и мач по-малко от двата си конкурента за титлата.

ВИЖТЕ ТУК КОЙ Е ФАВОРИТЪТ В СРЕЩАТА.

При "росонерите" ситуацията е далеч по-сложна, като в дербито участие няма да вземе звездата на тима Златан Ибрахимович. Аут за Стефано Пиоли са още дълготрайно контузеният Симон Кяер, другият титулярен защитник Фикайо Томори, както и хърватският флангови футболист Анте Ребич.

Преди няколко дни от участие на Купата на африканските нации пък се завърна Франк Кесие, който се очаква да получи титулярно място на непривична за него позиция - като офанзивен халф.