Старши треньорът на Хебър Фулвио Пеа коментира победата с 1:0 над Спартак (Варна).

"Мачът беше много интересен, емоционален, жив. Ние бяхме доста добри през първото полувреме. След като отбелязахме гол, страдахме. Доволен съм, че направихме едно добро първо полувреме. През второто полувреме ни се наложи да защитаваме резултата.

Независимо от другите отбори, ние имахме нужда от позитивен резултат, за да вдигнем самочувствието си. Една победа ни дава спокойствието да работим.

Васил Петров: Яд ме е много

"Не знам какво да кажа"

Знаем, че работим всеки един ден. Много играчи дойдоха със закъснение. Нито една победа или загуба не може да ни отдели от пътя. Нашите цели са да направим отбор, който да остане в групата.

Ще имаме по-ясна представа за състоянието на Тонев, когато се върнем към тренировките. След победа всички болежки минават по-бързо", заяви Пеа.