Контролата между Черноморец (Бс-Сф) и аматьорския Странджа-Металург, която се игра в Средец, бе прекратена в началото на второто полувреме при резултат 1:0 за тима на Дражев.

Причината за спирането на мача е била сбиване между играчите на двата отбора. Инцидентът е станал, след като играчи на третодивизионния клуб са фаулирали доста грубо Райчо Раев и Мартин Димов от Черноморец в рамките на секунди. Потърпевшите тръгнали да искат обяснение от противниците и се заформило меле.

Страстите на терена били потушени с помощта на хора от двата щаба, а главният съдия Стоян Вътев решил да вземе крайната мярка в 55-ата минута. Попадението за тима на Черноморец бе дело на Тодор Ковачев в 47-ата минута.

"Не съм доволен от тази среща. Тя не беше планувана, организирахме я заради няколко момчета, които са на проби при нас, но виждате какво стана", сподели Дражев.

Следващата проверка на аутсайдера в елита е в сряда срещу Добруджа.

Тук може да откриете подробна информация за контролите през тази зима!!!