Мъжкият хандбален отбор на Добруджа ще играе в събота с непобедения през последните години тим на Локомотив (Вана). Срещата в зала "Русалка" е от 15:00 часа, като входът за зрителите ще бъде свободен.

Четирима национали в Топ 10 на международната борба

Четирима национали в Топ 10 на международната борба

Даниел Александров е в елита на две категории

През миналата седмица добричлии гостуваха в Чехия, където загубиха и двата си мача в турнира "Челъндж Къп".

Ето какво сподели преди вълнуващия сблъсък президентът и старши-треньор на Добруджа Георги Андреев пред радио "Добруджа":

"Мачовете между Добруджа и "Локомотив" в последните 15 години винаги са дерби. Между нас винаги са ставали много интересни мачове, така ще е и в събота.

Изходът от такива срещи се решава от моментното състояние на отборите в деня на мача. Имаме какво да противопоставим на съперника. Каня феновете на Добруджа да ни подкрепят. Публиката е нашият коз и многократно е повдигала духа на играчите в такива мачове".