Германия ще защитава титлата си при младежите до 21 години. Бундестимът се класира за финала на Евро 2019, след като победи с 4:2 Румъния.

Двубоят предложи много вълнуващи мигове, но германците триумфираха с два гола в края.

Надием Амири откри резултата в 21-ата минута за маншафта. Румъния направи пълен обрат с два гола на Джордже Пушкаш. Нападателят първо се разписа от дузпа, а в края на полувремето вкара с глава след центриране на Андрей Иван.

В началото на втората част Германия изравни от дузпа. Джан-Лука Валдшмит бе задържан в наказателното поле и сам вкара дузпата за 2:2.

В 90-ата минута отново Валдшмид изведе германците напред след заучено изпълнение от фаул, а в добавеното време Амири реши всичко в полза на своя тим също от фаул за крайното 4:2.

Румъния завърши с 10 души, след като Паскану бе изгонен.

Германия разби Естония с 8:0

Германия унижи Естония с 8:0, Северна Ирландия се справи с Беларус

Бундестимът е на второ място в група "С"