Байерн е на път да запише исторически сезон. Новите шампиони на Бундеслигата заслужиха определението хегемон в Германия, след като направиха дубъл, печелейки и Купата на страната.
На финала в Берлин момчетата на Луис ван Гаал разгромиха Вердер с 4:0 и не оставиха съмнения в превъзходството си.
"Бременските музиканти" започнаха мача добре. Аарън Хунт пропусна отлична възможност в 8-ата минута. Постепенно баварците наложиха превъзходство и на свой ред профукаха няколко шанса, главно чрез Робен.
Байерн получи правото на дузпа в 34-ата минута. Пер Мертезакер игра с ръка в наказателното поле и реферът отсъди най-тежкото наказание във футбола. Зад топката застана Робен и не сбърка - 1:0. Малко преди края на първото полувреме Томас Мюлер пропусна да удвои от чиста позиция.
Вердер можеше да изравни веднага след почивката, но влезлият като резерва Алмейда не успя да се възползва от открилата се възможност.
В 52-ата резултатът стана 2:0. Ивица Олич използва едно разбъркване, настъпило след изпълнение на корнер и промуши топката зад гърба на Тим Вийзе. Малко по-късно Мюлер можеше д направи резултата класически, но защитник на Вердер изби от голлинията.
В 63-ата минута мачът на практика приключи. Франк Рибери бе изведен отлично от Ван Бомел сам срещу Вийзе и без колебание търкулна топката покрай вратаря за 3:0.
Четвърт час преди края Вердер остана и с десет души, след като Торстен Фрингс фаулира изключително грубо Бастиян Швайнщайгер и получи втори жълт картон.
Малко преди края на мача Бастиян Швайщайгер оформи крайното 4:0 след пас на Лам.
Така Байерн спечели и двете отличия в Германия. Баварците могат да направят и требъл, ако спечелят финала в Шампионската лига срещу Интер.
sVinete pod noJa
на 15.05.2010 в 23:55:15 #179Аз не живея никъде за постоянно, защото отскачам често до хасиендите си в Маями и Канарските острови, Шатото ми в Гренобъл, замъка ми фон Гросеншванцен край Херцогенаурах (където насочих легендарния англоебач Матеус към футбола), къщата ми на Темза и тризонета си срещу хотел Хемус. Разбираш ли ме, комунисте? Как е панелката, комунисте? Защо залозите ми за БАЙЕРН ми донесоха толкова много пари, а на теб само мъка
защо, несправедливо е, защо

BIRATA
на 15.05.2010 в 23:54:00 #178Lorde, EBI GI! GI! pikai, seri im, i gi iznasili! Da eba i komunistite, da eba! Smart za cska, komunizma i pak cska! Leka ot Biirata!
fenmufc
на 15.05.2010 в 23:52:23 #177europe | 16.05.2010 02:49 417. fenmufc | 16.05.2010 02:46 Баиерн са червени като манютд все пак цветът е доминирашт. Науката е син не го объркваи ____________________________ Юръп Май съм по-отдавна от теб тук и знам кой какъв е
ГГМЮ
Е_С_ССР
на 15.05.2010 в 23:52:08 #176ЕСССР,тоест Трицветни4е,какво зна4ение има кога ти е датата...направи си и сега един ник,пък влез през Август курво на комунизма... _______________ Хаха, аз да не съм луд като теб да кисна по цял ден в топспорт с 20 ника. Явно на тебе такава ти е била тактиката всъщност - създаваш си 2о ника през един месец уж са различни потребители и после си говориш сам със себе си
Издаде се много лесно ...
BIRATA
на 15.05.2010 в 23:50:04 #175Е_С_ССР
на 15.05.2010 в 23:46:36 #174ECCCP Отиди да живееш във Хабаровск, мужико. Ще ти е добре, ще ..... >>>>>>>> Мерси за поканата, но ще я отлоня. Щом на тебе ти харесва там, стой си
fenmufc
на 15.05.2010 в 23:46:05 #173Лорде Много мощни бяхте днес, учидих се на това 4-0, щото нали уж и зелените са силни в турнирни мачове?
Но, честит дабъл! 
BIRATA
на 15.05.2010 в 23:44:49 #172ebi gi Lorde, ebi gi, mrasnite otrepki!!!
Е_С_ССР
на 15.05.2010 в 23:44:27 #171Хаха, неуко, погледни ми датата на регистрация в ibox и тогава говори кой има няколко ника
BIRATA
на 15.05.2010 в 23:43:52 #170bilao, zeleno, cherveno e komunist i e umrial predi 1945, tova e duhat mu kominist - chorbar - loser

fenmufc
на 15.05.2010 в 23:43:29 #16911 грозни негъра от фалиралия Помпи, не яли нищо от 2008 г. срещу 11 още по-грозни, но яко дрогирани и допингирани от Челка и само 0-1
sVinete pod noJa
на 15.05.2010 в 23:43:10 #168ECCCP Отиди да живееш във Хабаровск, мужико. Ще ти е добре, ще .....
BIRATA
на 15.05.2010 в 23:42:11 #167BIRATA
на 15.05.2010 в 23:40:49 #166esssr, ti si obarnal rezbata seliak

BIRATA
на 15.05.2010 в 23:40:00 #165Е_С_ССР
на 15.05.2010 в 23:39:58 #164Само един истински комунист би мразил безгранично комунизма и би отричал безконечно, че всъщност е ... комунист
Признай си неуко, че всяка година отваряш шампанско на 7 ноември

fenmufc
на 15.05.2010 в 23:39:54 #163Защо феновете на Челка са общо около 79 човека по целия свят, колкото вероятно са и останали комунистите-утописти?

BIRATA
на 15.05.2010 в 23:38:40 #162fenmufc
на 15.05.2010 в 23:37:32 #161Лорд_Год Мерси
Гледам в другата тема сте се изгаврили с 4-те фена на дивата сибирска Челка, така както скромния Помпи се изгаври с комуниста Абрамович, а тук ще има гавра с фенове на СССР! 
BIRATA
на 15.05.2010 в 23:37:12 #160