Байерн е на път да запише исторически сезон. Новите шампиони на Бундеслигата заслужиха определението хегемон в Германия, след като направиха дубъл, печелейки и Купата на страната.
На финала в Берлин момчетата на Луис ван Гаал разгромиха Вердер с 4:0 и не оставиха съмнения в превъзходството си.
"Бременските музиканти" започнаха мача добре. Аарън Хунт пропусна отлична възможност в 8-ата минута. Постепенно баварците наложиха превъзходство и на свой ред профукаха няколко шанса, главно чрез Робен.
Байерн получи правото на дузпа в 34-ата минута. Пер Мертезакер игра с ръка в наказателното поле и реферът отсъди най-тежкото наказание във футбола. Зад топката застана Робен и не сбърка - 1:0. Малко преди края на първото полувреме Томас Мюлер пропусна да удвои от чиста позиция.
Вердер можеше да изравни веднага след почивката, но влезлият като резерва Алмейда не успя да се възползва от открилата се възможност.
В 52-ата резултатът стана 2:0. Ивица Олич използва едно разбъркване, настъпило след изпълнение на корнер и промуши топката зад гърба на Тим Вийзе. Малко по-късно Мюлер можеше д направи резултата класически, но защитник на Вердер изби от голлинията.
В 63-ата минута мачът на практика приключи. Франк Рибери бе изведен отлично от Ван Бомел сам срещу Вийзе и без колебание търкулна топката покрай вратаря за 3:0.
Четвърт час преди края Вердер остана и с десет души, след като Торстен Фрингс фаулира изключително грубо Бастиян Швайнщайгер и получи втори жълт картон.
Малко преди края на мача Бастиян Швайщайгер оформи крайното 4:0 след пас на Лам.
Така Байерн спечели и двете отличия в Германия. Баварците могат да направят и требъл, ако спечелят финала в Шампионската лига срещу Интер.
Isus_Klose
на 15.05.2010 в 20:06:09 #19Призоваваме ви, братя баварци, лошо ви призоваваме, люто ви призоваваме
loveca
на 15.05.2010 в 20:05:55 #18ЗАЩООООООООООООООООООООООООО?!?!

Isus_Klose
на 15.05.2010 в 20:05:45 #17КУАРЕШМАААААААААА
Isus_Klose
на 15.05.2010 в 20:05:30 #16ЛИНКЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕе
Isus_Klose
на 15.05.2010 в 20:05:16 #15ЯНКЕРЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕ
King Рoldi
на 15.05.2010 в 20:04:58 #14Наука, Клозе, да призовем братята ни Линке, Янкер и Куарезма веднага
Линкееееееееееееееееееееееееееееееееееееееееееееееееееееее, Янкерееееееееееееееееееее, Куарезмаааааааааааааааааааааааа, сбирайте се, сбирайте се да празнуваме требъла на Байерн
Дъфър,
мерси подобно 
Laker
на 15.05.2010 в 20:02:40 #13Тез пък Тез пък Многониковите
Duffer
на 15.05.2010 в 20:02:37 #12Заслужена победа на Байерн. Даже биха с малко. Честито на феновете им.
Holger Bog Badstuber
на 15.05.2010 в 20:02:06 #11Бременските музиканти свирят на колосалния баварски член, свирят
Isus_Klose
на 15.05.2010 в 20:01:56 #10ААААААААА БИРААААААААА

loveca
на 15.05.2010 в 20:01:34 #9ТОВА НЕ Е ЖИВООООТ!!! ЗАЩООО?!?!

King Рoldi
на 15.05.2010 в 20:01:23 #8Наука, дай да пратим по една виртуална бира на Исус Клозе, ей така, за кеф

TpuoHa
на 15.05.2010 в 19:59:46 #7Публиката пее: Oh, wie ist das schoen! Байерн помита всеки. Вердер-Байерн 0:4- реално устремени към требъл.
Isus_Klose
на 15.05.2010 в 19:59:27 #6ААААААААААА ЩЕ ПОЛУДЕЯЯЯЯЯЯЯЯЯЯЯЯЯЯЯ
Isus_Klose
на 15.05.2010 в 19:59:14 #5БАЙЕРН ГАЗИИИИИИИИИ
King Рoldi
на 15.05.2010 в 19:59:09 #4Наукаааааааааааааа, изпреварих тееееееееееееееееееееееее
Все пак пий и не спирай 
Chelsea_69
на 15.05.2010 в 19:58:46 #3Кой некомпетентен админ е сложил това за топ Новина ? Гроб ГРОБ ГРОБ !!!
King Рoldi
на 15.05.2010 в 19:58:33 #2Байееееееерн

King Рoldi
на 15.05.2010 в 19:58:10 #1АААААААА ще полудеяяяяяяяяяяяяяяяяяяяяяяяяяя Газииииииииим!