Серж Гнабри се превърна в спасителя на Байерн (Мюнхен) при победа с 3:2 над Кьолн. Полузащитникът успя да вкара два гола и донесе победата на баварците, които допуснаха изравняване след актив с 2:0.

Това е първа победа за сезона за тима на Нагелсман след равенството 1:1 с Борусия (Мьонхенгладбах).

Снимка 544045

Първият гол на "Алианц Арена" в неделя следобед се чакаше до 50 -ата минута, когато Роберт Левандовски продължи страхотното начало на сезона, а само девет минути по-късно Гнабри увеличи преднината на 2:0.

Хофенхайм - Унион 2:2 в мач от Бундеслигата

Хофенхайм и Унион си спретнаха зрелищно реми в неделния следобед

Не познават вкуса на поражението от началото на шампионата

Когато изглеждаше, че баварците ще спечелят лесно победата, последва шок - Антъни Модесте намали на 2:1 в 60 -ата минута, а Марко Ут само две минути по-късно изравни за 2:2.

В 71-ата минута, топката достигна до Серж Гнабри в наказателното поле, а офанзивният футболист шутира много силно по диагонала и не позволи на Тимо Хорн да реагира за крайното.