Край на първата част.

45+7′

Икарди опита удар от малък ъгъл, но Мулен се справи.

45+2′

Ди Мария опита да изненада Мулен от пряк свободен удар. Аржентинецът потърси десния ъгъл, но вратарят успя да се справи и изби в корнер. След неговото изпълнение Сарабия нанесе удар, с който вратарят се справи.

45′

Седем минути продължение на първата част.

37′

Жълт картон за Маркиньос.

37′

Жълт картон за Камара.

34′

Мукуди влиза на мястото на Масон.

33′

Мбапе е заменен от Сарабия.

32′

Жълт картон за Верати.

30′

Червен картон за Перен. Защитникът влезе остро в краката на Мбапе и бе изгонен след ВАР.

29′

Жълт картон за Бакер.

29′

Жълт картон за Амума.

29′

Жълт картон за Паредес.

25′

Ди Мария получи отличен пас и се озова зад гърба на Фофана. Аржентинецът напредна и нанесе хубав удар, който предизвика чудесно спасяване от Мулен.

20′

Дагба заменя Кеерер.

14′

ГООЛ ЗА ПСЖ!!! Мбапе бе изпуснат от защитата и се озова сам срещу Мулен. Нападателят нанесе силен удар, който вратарят отрази. Топката стигна до Неймар, с който с шут под гредата вкара за 1:0.

5′

ГРЕДА!!! Амума отне топката от играч на ПСЖ и намери Буанга. Габонецът проби и потърси далечния ъгъл, но топката срещна гредата.

2′

Жълт картон за Масон.

1′

6. Верати 33. Ривера

Футболът във Франция се завръща тази вечер. От 22:10 часа ПСЖ и Сент Етиен се изправят един срещу друг във финала за Купата на страната.

По принцип срещата трябваше да се играе на 25 април.

Барселона и ПСЖ искат да отмъкнат Алаба без пари

Договорът на австриеца с Байерн изтича следващото лято

Парижани вече спечелиха титлата, след като сезонът бе прекратен, а днес ще гонят втори трофей за сезона. Сент Етиен завърши едва на 17-о място.

Възпитаниците на Томас Тухел записаха три победа в контролите до момента при голова разлика 20:0.

ПСЖ ще се опита да си върне трофея, след като преди година отстъпи на Рен след дузпи.