Ланс постигна трудна победа с 3:2 у дома срещу Лион в мач от 14-ия кръг на Лига 1.

Джейк О'Брайън откри резултата в полза на гостите след близо четвърт час игра, но Уесли Саид изравни в 26-ата минута.

След почивката Пжемислав Франковски отбеляза две попадения, в 52-ата от дузпа за 2:1 и в 75-ата минута, когато оформи крайното 3:2.

О'Брайън беше изравнил за 2:2 в 72-ата минута между двете попадения на поляка.

Домакините завършиха срещата в намален състав заради  грубо нарушение и червен картон на Флориан Сотока в 90-ата минута.

След тази победа Ланс има актив от 22 точки и заема шесто място в класирането в Лига 1. "Жълто-червените" са в серия от десет поредни мача в първенството без поражение.

Лион пък има само 7 точки и се намира на незавидната 18-та позиция в подреждането след втората си последователна загуба.

Арсенал - Ланс 6:0 в Шампионска лига