Димитри Пайе отново е част от националния отбор на Франция, след като получи повиквателна от селекционера Дидие Дешан за предстоящите срещи.

Техничарят ще замести в състава на "петлите" Набил Фекир, който получи травма в глезена след двубоя с ПСЖ, загубен с 0:5. Пайе пропусна Световното първенство в Русия, на което Франция триумфира, поради тежка контузия.

От началото на сезона Пайе е отбелязал 5 гола с екипа на Марсилия в 11 изиграни срещи във всички турнири. Възпитаниците на Дидие Дешан домакинстват на Исландия в приятелска среща в четвъртък, преди да приемат у дома Германия следващата седмица във вторник в мач от турнира Лига на нациите.

Дидие Дешан обяви състава на Франция за Мондиала, Лаказет и Пайет останаха извън борда