Цървена звезда взе втора поредна победа над големия си съперник в Сърбия - Партизан. Както и преди два седмици, така и сега, звездашите спечелих с 2:0 и с общ резултат 4:0 от двата полуфинални мача за Купата, се класираха за финала.

„Гробарите" и маха игрово предимство на своя терен, но направиха доста пропуски, а и сякаш бяха леко обезверени след първия двубой. За „черно-белите" на терена титуляр отново бе Иван Иванов.

Звезда стигна до успеха с голове през втората част. Лазович изведе „червено-белите"  напред в 63-ата мин, преди Боря окончателно да откаже домакините с попадение десетина минути преди края.

На финала Цървена звезда ще се изправи срещу скромния Борац (Чачак), който удари Войводина с 1:0 като гост и получиха шанс да спорят за отличието.