Късмет за Англия, след удар на Аспас.

51′

Уолкът пропуска да се разпише за 3:0. Нова грешка в испанската защита.

48′

ГОЛ за Англия! Варди бележи за 2:0! Летящ плонж за Джейми и топката е във вратата!

46′

Харт е заменен от Хийтън.

46′

Ягиелка заменя Кейхил.

46′

Витоло е сменен от Аспас.

46′

Мата отстъпва мястото си на терена на Коке.

45′

Старт на вторите 45 минути.

45′

Почивка.

44′

Силва пробва изстрел, но кълбото не придобива необходимата сила, нито пък скорост и Харт лови.

44′

Жълт картон за Роуз.

40′
Снимка 262842

38′

Добро прострелно центриране на Стърлинг в наказателното поле, Варди се разминава с топката.

35′
Снимка 262839

32′

Официално предупреждение за Уолкът.

30′

Жълт картон и за Мартинес.

29′

Жълт картон за Стърлинг.

25′

Лалана е принудително заменен от Уолкът.

Снимка 262835

20′
Снимка 262829

15′

Мата пробива в половината на съперника и подава към Витоло, който обаче стреля неточно.

10′
Снимка 262827

9′

ГОЛ за Англия! Лалана превръща дузпата в попадение за тима си!

8′

Варди е повален на земята! Дузпа за Англия!

Снимка 262828

5′

Грубо влизане на Варди в краката на Аспиликуета. Картони все още няма.

4′

Добър пробив на Карвахал, но центрирането му не беше особено качествено.

3′

Гостите са по-напористи в началните минути на двубоя.

1′

Саутгейт залага на един от любимците си сред титулярите тази вечер.

Снимка 262820
1′

Напрежението върху селекционера на Трите лъва е голямо, като темата "Рууни" не слиза от заглавията във водещите спортни медии на Острова.

Снимка 262821
1′

Смела постройка и от страна на Лопетеги. Шанс за неостаряващия Адурис.

Снимка 262822

1′

Хийтън Бартра

Съставите на Англия и Испания се изправят един срещу друг тази вечер, в приятелска среща, която ще се играе на стадион "Уембли".

Началото ще бъде дадено в 22:00 часа.

Джеси Лингард, Джейми Варди и Рахийм Стърлинг водят атаката на британците.

Пепе Рейна застава на вратата на Ла Роха, а ветеранът Ариц Адурис е изборът за централен нападател на Хулен Лопетеги.

Снимка 262823

В последните 6 директни срещи между двата национални тима домакините имат 2 победи, гостите са с 4 успеха и няма регистриран равен мач.

На домашен терен на Англия имат изиграни 3 срещи, като домакините разполагат с 2 победи, гостите имат една и отново ремито не е опция.

Испания се намира в по-слаба форма, преди сблъсъка.

Последните 10 срещи на Англия включват 6 победи, 3 равенства и 1 загуба. От тях 5 победи, 1 равенство и 1 загуба са записани в последните 7 домакинства.

Испанците разполагат също с 6 победи в актива си, но имат 1 равенство и цели 3 загуби.

От тях 2 победи, 1 равенство и 2 загуби са от 5 гостувания на състава.