След много скука и малко футбол в Риека: Нулево реми между Хърватия и Англия

Двата отбора поделиха по точка в мач от Лигата на нациите

Стърлинг отстъпва мястото си на Санчо

74′

Ковачич е заменен от Бадел

74′

Хари Кейн успя да мушне топката във вратата на Хърватия, но преди това страничният рефер вече бе вдигнал своя флаг за засада.

72′

Жълт картон за Стърлинг

70′

Много красив удар на Анте Ребич от границата на наказателното поле. Той обаче не изпрати топката в очертанията на вратата.

68′

Пяца влиза на мястото на Перишич

67′

Крамарич успя да засече подаване от Ребич, но изпрати топката много встрани от вратата.

61′
Снимка 383432

59′

Жълт картон за Йедвай

55′

СПАСЯВАНЕ! Доста разочароващ удар на Рашфорд, който остана очи в очи с вратаря на Хърватия, но стреля толкова леко, че стражът улови без проблем.

52′

Жълт картон за Стоунс

51′

ПРОПУСК!!! След центриране, Хари Кейн засече топката с глава и я изпрати към вратата със силен удар, но тя разтресе напречната греда.

49′

СПАСЯВАНЕ!!! Перишич бе изпуснат от бранителите на Англия и веднага стреля към вратата, но Пикфорд отново бе на висота и не позволи топката да се промуши в мрежата през него.

46′
Снимка 383433

45′

Начало и на втората част!

45+1′

Край на първото полувреме! Двата отбора се оттеглят на почивка при нулев резултат.

45′

Жълт картон за Деян Ловрен

44′

ПРОПУСК!!! Ерик Дайър успя да засече топката с глава след изпълнение на корнер, но тя премина на сантиметри както от съотборниците му, които се бяха наредили пред вратата, така и от страничния стълб.

40′
Снимка 383426

37′

СПАСЯВАНЕ!!! Ребич пропусна топката за Крамарич, а той се възползва от пространството, което му бе "осигурено" от защитата на Англия и веднага стреля към вратата. Там на мястото си обаче бе Пикфорд, който изби топката.

34′

Доста скучен първи половин час на срещата. Изглежда празните трибуни демотивират футболистите в този важен двубой от Лигата на нациите.

25′

Жълт картон за Ковачич

21′
Снимка 383425

18′

Хубава атака на Хърватия. Дамагой Вида напредна с хубав самостоятелен рейд, след което подаде към Ребич, но неговото подаване към наказателното поле не мина през защитата на "Трите лъва".

13′

Хубаво подаване на Дайър в наказателното поле бе пресечено от защитата на Хърватия преди играч на Англия да успее да играе с топката.

10′

Без нито един удар към една от двете врати до този момент.

6′

Жълт картон за Хендерсън

1′

17 Сантини 18 Чалоба

Тази вечер от 21:45 часа, Хърватия приема Англия в мач от Лигата на нациите, който ще е втори в турнира и за двата тима.

На старта на надпреварата, "шахматистите" загубиха с 0:6 от Испания, докато "Трите лъва" само с 1:2.

Без публика на Хърватия - Англия, Златко Далич не се съгласи с УЕФА

"Не е правилно", смята селекционерът

Двата отбора вече играха помежду си през тази година, след като на полуфинала на Световното първенство в Русия, хърватите надвиха своя съперник с 2:1 след продължения.

Двубоят ще се играе без публика, което определено ще повлияе и на нагласата на играчите, но въпреки това сблъсъкът отново ще е обещаващ.