Аржентина постигна победа с 3:0 над Италия на "Уембли" в Лондон в първото издание на "Финалисима", новото състезание между шампионите на Южна Америка и Европа, договорено между УЕФА и КОНМЕБОЛ.

В мач, който беше "прощален" за Джорджо Киелини и още няколко италиански национален отбор, Аржентина се оказа по-силен съперник, особено в атака.

Украйна е на крачка от Мондиал 2022 след категоричен успех срещу Шотландия

Украинците надделяха с 3:1 на "Айброкс"

Лео Меси направи прекрасен пробив, за да асистира на Лаутаро Мартинес в 28-ата минута, преди в края на полувремето самият Лаутаро да асистира, а Анхел ди Мария да вкара красив гол.

Лионел Меси отново бе главно действащо лице в 94-ата минута, когато успя да премине защитата на "адзурите", а Пауло Дибала преодоля красиво Джанлуиджи Донарума и оформи крайното 3:0.