Литекс спечели реванша срещу Рудар (Плевля) с 4:0 на стадиона в черногорската столица Подгорица. Така с общ резултат 5:0, българският шампион се класира за третия предварителен кръг на Шампионската лига.
По веднъж за успеха се разписаха Нифлор и Йеленкович, а два гола наниза новото попълнение Брату.
Литекс започна сковано и с необяснимо притеснение. През първия половин час домакините държаха инициативата и налитаха към вратата на Галато. Играчите на Ангел Червенков се задоволяваха предимно да се бранят, но можеха да бъдат наказани в 9-ата минута. Тогава Ранджелович се озова в изгодна позиция на дузпата и шутира, но не успя да уцели вратата.
Рудар продължи да натиска, но противно на логиката, първи до гол стигнаха българите. След едно центриране от корнер на Том, Нифлор засече топката с глава и матира Раданович - 0:1. Този гол изведнъж пречупи устрема на черногорците и те допуснаха още едно попадение до почивката. Разписа се Йеленкович със страхотна тупалка от около 25 метра в 40-ата минута.
След почивката темпото значително спадна. Играчите на Рудар знаеха, че няма как да наваксат изоставането си, а Литекс откровено пестеше сили.
Играта се пораздвижи след влизането на Миланов и Брату, които замениха Попов и Нифлор. Именно двамата бяха замесени в следващите два гола за ловчанлии.
Първо в 73-ата минута Петков изведе със страхотен пас Миланов сам срещу Раданович. Младокът стреля, но ударът му срещна гредата. Притичалият Брату обаче довкара топката.
В самия край на срещата отново Миланов напредна по крилото и центрира към оставения непокрит в пеналта Брату, който от малък ъгъл с глава насочи топката в мрежата за крайното 0:4.
Така Литекс вече очаква спокойно следващия си съперник, който ще бъде Биркиркара или Жилина.
дякон фрост
на 20.07.2010 в 23:17:29 #393788. дякон фрост | 21.07.2010 02:15 783. Серафим Евлоги | 21.07.2010 02:14 шкембъл,ти тъп ли си или на тъп се правиш ??? --------------------------------------------------------- Тъп си е Не трябва да се подиграваме ––––––––––––––––––––––––––––––––––––––––– аз не се подигравам,само питам??? 6кембал,говедо,кой те заговаря бе бунак??? я ходи се снимай извън този форум..оппа извини ме....по добре си стой тук във форума,че е по забавно!!!
дякон фрост
на 20.07.2010 в 23:15:19 #392783. Серафим Евлоги | 21.07.2010 02:14 шкембъл,ти тъп ли си или на тъп се правиш ??? --------------------------------------------------------- Тъп си е Не трябва да се подиграваме ––––––––––––––––––––––––––––––––––––––––

6kembal
на 20.07.2010 в 23:14:25 #391прост, не ме заговаряй бе, ще ядеш хуя...
Серафим Евлоги
на 20.07.2010 в 23:14:10 #390шкембъл,ти тъп ли си или на тъп се правиш ??? --------------------------------------------------------- Тъп си е
Не трябва да се подиграваме 
дякон фрост
на 20.07.2010 в 23:12:46 #389шкембъл,ти тъп ли си или на тъп се правиш ???
Pisatel
на 20.07.2010 в 23:10:54 #388773. 6kembal | 21.07.2010 02:07 Утре ще променят лихвите на 100%, а Обама ще си мълчи ========================================== абсолютно е възможно, но това ще стане със съгласието на сената и президента... --------------------------------------- Шъттт
Слушай дивижъна какво ти казва, Фед може да си прави каквото си иска. Зависи какво е пушил Бернанки 
Серафим Евлоги
на 20.07.2010 в 23:09:15 #387Шкембала се води левскар , а защо има на Челото му написано с Червило ЦСКА

дякон фрост
на 20.07.2010 в 23:08:58 #386естествено 6кембал!!!нема да стане с твое съгласие
Pisatel
на 20.07.2010 в 23:08:36 #385Канадските банки много повече ги регулират и кризата по никакъв начин не ги достигна. Само Американските си играят на "тука има тука нема" и после искат народа да ги избави

6kembal
на 20.07.2010 в 23:07:14 #384Утре ще променят лихвите на 100%, а Обама ще си мълчи ========================================== абсолютно е възможно, но това ще стане със съгласието на сената и президента...
дякон фрост
на 20.07.2010 в 23:05:47 #383. barbulator |
Pisatel
на 20.07.2010 в 23:04:36 #382759. 6kembal | 21.07.2010 01:59 та дивизия , единия елемент е борд на гуверньорите(сегашния шеф е бернанке) , който надзирава фед и се избира от сената(по предложение на президента естествено)....така че то заеби да са толкова независими... ----------------------------------- Заеби, Фед може да си прави каквото си иска. Утре ще променят лихвите на 100%, а Обама ще си мълчи

дякон фрост
на 20.07.2010 в 23:03:06 #381шкембал,къде си да ти сера в устата,боклук долен???
дякон фрост
на 20.07.2010 в 23:01:08 #38054. barbulator | 21.07.2010 01:57 дякон фрост не се пререждай знаеш ли аз от кога го чакам ––––––––––––––––––––––––––––––––––––––––––––––––- ок пич,нема да те прередя
......преди всичко
за говедото шкембал
6kembal
на 20.07.2010 в 22:59:34 #379та дивизия , единия елемент е борд на гуверньорите(сегашния шеф е бернанке) , който надзирава фед и се избира от сената(по предложение на президента естествено)....така че то заеби да са толкова независими...
дякон фрост
на 20.07.2010 в 22:59:20 #378а пък 6кембал ,колко ме кефи,ако знаете
той е шпец по намирането на пичове дет го ебат във този форум!!!
!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!шкембал,тъпо парче,да ти сера във вмирисаната телешка уста,разбра ли говедо!!!
Pisatel
на 20.07.2010 в 22:58:45 #377Айде стига сте говорили простотии. Аз чакам мачовете на Левски с комунистите след седмица. УСПЕХ НА ЛЕВСКИ
дякон фрост
на 20.07.2010 в 22:55:55 #376заповядай 6кембал,чакам те пич!!!
не съм в усА в изток съм пич....ела да се видим,хайде!!
Серафим Евлоги
на 20.07.2010 в 22:54:13 #375АЧка , знаЧи ще се договорим
6kembal
на 20.07.2010 в 22:53:43 #374чакам те в къщи в изток ===================== по-скоро отколкото очакваш, ще ти се иска да си в уса, ама...