Най-добрият футболист на Литекс Ивелин Попов е пред сензационен трансфер в английския Астън Вила, твърди "Тема Спорт". Британците, в чиито редици капитан е халфът на националния отбор Стилиян Петров, вече са отправили и конкретна оферта за нападателя.
От ръководството на "оранжевите" пък нямат намерение да спират никого от звездите си, а са останали доволни и от предлаганата цена, така че е твърде вероятно още след края на сезона Попов да се обвърже с бирмингамци.
Към юношата на Левски интерес проявяват още от Рубин (Казан), ПСВ Айндховен и Кьолн.
ricar
на 08.05.2010 в 16:48:10 #38Про Къп е равносилен на Купа на УЕФА КНК го заличиха носеха се слухове че там най-лесно се стига до финал и ако разгледаш имена на финалисти...кой знае,може би са имали право
ricar
на 08.05.2010 в 16:46:30 #37Този с 2 1/4 финала за КНК
не два Финала

loveca
на 08.05.2010 в 16:46:04 #36или 1/4 финала дори
loveca
на 08.05.2010 в 16:45:23 #3546. ricar | 08.05.2010 19:39 ако искаш да ме хванеш на тясно =========== Не знам дали сам не се усещаш колко са несъстоятелни твърденията ти. Къде е записана дефиниция за големината на един отбор или колко е велик? Как така два финала за КНК (който ти поставяш над панаирната купа и УЕФА) са по-малко от 1/2 в хибрида ПРО Къп? Противоречиш си във всяко мнение.
ricar
на 08.05.2010 в 16:39:39 #34ако искаш да ме хванеш на тясно ще ти дам жокер,щото сьм от старата школа и от футболни вьпроси не ме е страх Ето примерно едно сравнение кой е по-велик между Ривьр Плейт примерно и Порто е тва е гаден вьпрос препоръчвам ти го
ricar
на 08.05.2010 в 16:33:18 #33ми по принцип с полуфинала естествено вече зависи от съперниците и прочие ако си дьржавен отбор като ЦСКА или Стяуа полуфиналът ти е смешна дреболия като успех но ако си отбор от позицията на АДО Ден Хааг примерно или Дунав Русе историята е бая по-различна
loveca
на 08.05.2010 в 16:30:09 #3241. ricar | 08.05.2010 19:25 Отборите които имат КЕШ са по-велики от тези които имат КНК или УЕФА.Тези които имат финал в КЕШ са по-велики от тези които имат финал в КНК или УЕФА.Тези които имат КНК или УЕФА са по-велики от тези които имат Интертото или купа от географски турнир... ========== Пак влизаш в поредната каша. Задавам ти един въпрос, на който не искам отговор, а искам само да го прочетеш: Кой е по-ГОЛЯМ/ВЕЛИК?
Този с 2 1/4 финала за КНК или този с един полуфинал за ПРО Къп?
Отново повтарям, че не искам отговор, а по-скоро очаквам да формулираш по-добре писанията си за напред, защото иначе ставаш празнодумец.
ricar
на 08.05.2010 в 16:28:03 #31кой е футболният център на Европа (футболни, треньорски академии) от десетки години? той да не е един момче объркал си адреса но ако искаш да поспорим
loveca
на 08.05.2010 в 16:26:30 #3040. ricar | 08.05.2010 19:19 ПСВ имат КЕШ. Точка. =========== Знаеш ли кой е футболният център на Европа (футболни, треньорски академии) от десетки години? Пред това и 5 КЕШ едва ли имат някакво значение. За това ти казах, че си много далече от истината с цитираните паразитни думи от интервюта на Паро и Гонзо.
ricar
на 08.05.2010 в 16:25:41 #29Отборите които имат КЕШ са по-велики от тези които имат КНК или УЕФА.Тези които имат финал в КЕШ са по-велики от тези които имат финал в КНК или УЕФА.Тези които имат КНК или УЕФА са по-велики от тези които имат Интертото или купа от географски турнир...примерно БК,купа на Ирландските Нации,ОНД,Кралска купа на Скандинавските държави или изчезнал турнир като Митропа. Турнири като Суперкупата са само за престиж а Интерконтиненталния трофей е суперавторитетен и е равносилен на КЕШ,тъй като Латинска Америка е футболна Мекка и преди и сега. Разясни ли ти се сега?
ricar
на 08.05.2010 в 16:19:53 #28ПСВ имат КЕШ. Точка.
loveca
на 08.05.2010 в 16:18:20 #2738. ricar | 08.05.2010 19:11 ПСВ,разгледай им трофеите ========== По трофеите ли преценяваш кой колко е голям? Ясно. ЦСКА София е велик световен гранд? Да, ама не. ;) Относно за това дали ще ти отговоря - ще го правя само, ако задаваш конкретни въпроси. Въпроси с думите "класа", "голям/малък отбор", "традиции" и подобни, не мисля да отговарям, защото са загуба на време. Нужни са десетки допълнителни уточнения, за да се установи какво точно влагаш в тях и в последствие се оказва (не веднъж), че всъщност отборите, които си посочил за Х класи над другите по определени критерии, всъщност съвсем не превъзхождат. Спомни си!
ricar
на 08.05.2010 в 16:11:34 #26ПСВ,разгледай им трофеите ако искаш ми отговаряй не ми дреме
loveca
на 08.05.2010 в 16:09:11 #2536. ricar | 08.05.2010 19:07 кажи в среден отбор ========== Не мисля да се занимавам с теб, докато пишеш подобни неопределени въпроси. За теб кой отбор е по-голям? Кьолн или ПСВ? Аз съм убеден, че ще сбъркаш, който и да избереш.
ricar
на 08.05.2010 в 16:07:14 #24кажи в среден отбор трансфер на българин от Литекс в средно-европейски клуб има такива,айде сети се
loveca
на 08.05.2010 в 16:03:02 #23рицарче Традиции, класа, голям/малък/среден отбор, две/три класи над/под, манталитет ... бълвочи на българската журналистика.
loveca
на 08.05.2010 в 15:57:34 #2233. ricar | 08.05.2010 18:53 "голям отбор" Мога да ти кажа в МАЛЪК отбор, СРЕДНО МАЛЪК и СРЕДЕН ... А ти ще ми кажеш ли двама КЛАСНИ футболисти на Левски? Аз не съм чувал за такива. Има ли ТРАДИЦИИ Еньо или няма?

ricar
на 08.05.2010 в 15:53:45 #21посочи един българин трансфериран от Литекс в голям отбор или обратното от голям отбор в Литекс
loveca
на 08.05.2010 в 15:51:56 #2031. ricar | 08.05.2010 18:45 Попов е играч за отбор от ранга на Ираклис или ФК Москва. ======== Така е. Защото няма "класата" и "традицията" на 4тия в А група. Ставаш смешен с тези глупости. Във ФК Москва и Самсун трансферират други.
ricar
на 08.05.2010 в 15:45:00 #19Попов е играч за отбор от ранга на Ираклис или ФК Москва.