90′
Турнир: Европейски първенства Стадион: "Пушкаш Арена", гр. Будапеща (Унгария) Зрители:
90′

КРАЙ НА СРЕЩАТА!

Португалия и Франция направиха 2:2 на Евро 2020

Битка достойна за финал: Франция и Португалия с равенство след три дузпи и драма

"Мореплавателите" бяха за кратък момент отпадащи от турнира

89′

Кингсли Коман падна на тревата и искаше дузпа, но след намесата на ВАР, такава заслужено не бе отсъдена!

80′

Ренато Санчес опита пробив, но защитник му отне.

72′

Силва бе заменен от Фернандеш

72′

Моутиньо излиза, влиза Невеш

68′

Какъв шанс за Франция! Пол Погба изпрати истински снаряд от дъгата пред наказателното поле, но вратарят на Португалия изби акробатично!

67′

Шумът на "Пушкаш Арена" става невъобразим. Унгария отново повежда на Германия - 2:1 в другия мач!

Германия - Унгария 2:2, гол на Горетцка

Срещата е тази вечер от 22:00 часа

61′

Португалия отново се върна на второто място в групата! Какво ще е класирането до края на мача?

60′

КРИСТИАНО РОНАЛДО Е ТОЧЕН! 2:2! Португалия изравни!

Снимка 536260

58′

ТРЕТА ДУЗПА В МАЧА! Роналдо центрира в наказателното поле, топката се отби в ръката на Жул Кунде! Съдията не се поколеба отново да покаже бялата точка. Какъв мач само!

Снимка 536261

55′

"Мореплавателите" са в шок! При този развой на събитията, отпадат от Евро 2020!

47′

ГОЛ ЗА ФРАНЦИЯ! Нападателят на Франция Карим Бензема навлезе в наказателното поле, сам срещу вратаря, стреляйки от малък ъгъл, първоначално реферът отмени попадението, но след намесата на ВАР, то бе признато!

Снимка 536255

46′

НАЧАЛО НА ВТОРОТО ПОЛУВРЕМЕ!

45′

ВИЖТЕ ТУК КАК СА СЕ ПРОМЕНИЛИ КОЕФИЦИЕНТИТЕ СЛЕД ПЪРВИТЕ 45 МИНУТИ!

45′

КРАЙ НА ПЪРВОТО ПОЛУВРЕМЕ!

44′

ГОЛ ЗА ФРАНЦИЯ! Карим Бензема е точен от бялата точка! 1:1!

43′

ДУЗПА ЗА ФРАНЦИЯ! Мбапе и Семедо се сблъскаха в наказателното поле. Главният съдия е категоричен, въпреки че положението е дискусионно.  ВАР потвърждава решението му!

Снимка 536248

40′

Антоан Гризман също е сакциониран

36′

Лукас Ернандес получи жълт картон

30′

ГОЛ ЗА ПОРТУГАЛИЯ! Кристиано Роналдо е безпогрешен, стражът се хвърли в другия ъгъл! 1:0 за "мореплавателите"!

Снимка 536243

26′

Моутиньо изпълни фаул, в наказателното поле се стигна до сериозен въздушен сблъсък между Лорис и Перейра! Дузпа за португалците! Халфът получава лекарска помощ след удара в главата, докато ВАР асистентите разглеждат ситуацията отново! Да, решението на главния рефер бе потвърдено, единадесетметров наказателен удар ще има!

Снимка 536242

20′

Твърде разочароващ удар на Кристиано Роналдо, който излезе в аут.

16′

Мбапе! Звездата на "петлите" изскочи сам срещу вратаря, изпреварвайки Пепе и стреля, но вратарят спаси!

11′

Сериозно оживление по трибуните. Феновете празнуват попадението, което Унгария вкарва на Германия.

10′

Равностойни първи 10 минути. 50% : 50% притежание на топката.

8′

Гризман с ключова намеса, избивайки топката от връхлитащия към наказателното поле Жота. Без нарушение от страна на нападателя на "петлите".

6′

Кристиано Роналдо засече подаване с глава и стреля, но стражът Лорис улови.

Снимка 536238

5′

Обещаващи първи минути на "Пушкаш Арена". Двата отбора залагат на офанзивната игра.

Снимка 536229

1′

ВИТЕ ТУК КОЙ Е ФАВОРИТЪТ В МАЧА!

1′

14 Уилям Карвальо 9 Оливие Жиру

Тази вечер ще станем свидетели на още един голям сблъсък в Група F на Евро 2020 - шампионът на Стария континент Португалия се изправя срещу световния първенец Франция.

Португалия се поизмъчи срещу Унгария, но в крайна сметка успяха да си вземат заслужената победа, като цифрите не показват с точност случилото се на терена. Иберийците бяха по-добрият тим, но първото им попадение падна чак в 84-ата минута.

Срещу Германия обаче сценарият беше различен и тимът претърпя поражение с 4:2. Така тимът прекъсна и серията си от седем поредни мача без загуба, като преди това последното им поражение бе именно от Франция в турнира Лига на Нациите.

ВИЖТЕ ТУК КОЙ Е ФАВОРИТЪТ В МАЧА!

"Петлите" пък можеха да си осигурят първото място още във втория кръг от груповата фаза, но не успяха да се справят именно с препъникамъка в тази група Унгария.

Тимът изненадващо поведе в края на първата част, а силите на французите през второто полувреме не стигнаха за повече от хикс. В първия си мач Франция се наложи с 1:0 над Германия.

Точката днес ще е достатъчна на "петлите" да останат на една от първите две позиции, а с такава Португалия ще се класира най-малко като един от трите най-добри отбора в надпреварата.