Отличен шанс за Германия. Кроос проби през центъра и направи двойно с Госенс. Халфът опита удар по диагонала, който мина покрай вратата.

Снимка 536258

71′

Вернер заменя Гнабри.

68′

ГООЛ ЗА УНГАРИЯ! Шефер бележи! Кошмарна грешка в отбраната на Германия позвили на Адам Салай да изведе Шефер, който бе изпуснат от Сане. Халфът с глава преодоля Нойер за 1:2.

67′

Хаверц е заменен от Мюлер.

Снимка 536257

66′

Жълт картон за Фиола.

66′

ГООООООООЛ ЗА ГЕРМАНИЯ!!! Хаверц бележи! Кимих центрира остро от пряк свободен удар. Гулачи се размина с топката, която Хумелс насочи към вратата. Хаверц успя да изпревари Него и прати топката във вратата.

64′

Жълт картон за Адам Салай.

62′

Унгария получи право да изпълни пряк свободен удар отляво на наказателното поле. Шалай застана зад топката и потърси близкия ъгъл, но топката се удари във външната страна на гредата.

Снимка 536253

61′

Жълт картон за Сане.

59′

Клайнхайслер центрира коварно от пряк свободен удар. Нойер изпревари Атила Салай и изби. Последва нескопосан опит за удар на Фиола.

58′

Горетцка заменя Гюндоган.

Снимка 536252

52′

Германия организира добра атака отдясно. Сане получи и намери Хаверц пред наказателното поле. Седмицата отправи тежък шут, който Гулачи отрази.

Снимка 536246

47′

Гнабри получи в наказателното поле, залъга и отправи удар, който бе блокиран.

46′

ВИЖТЕ КАК СЕ ПРОМЕНИХА КОЕФИЦИЕНТИТЕ СЛЕД ПЪРВАТА ЧАСТ!

45′

Начало на втората част.

45+2′

Край на първата част.

Снимка 536245

45′

Сане получи отдясно и върна към Хаверц. Нападателят отправи удар, който бе блокиран. Топката остана в него и последва втори удар, който излезе в аут.

39′

Шалай получи отляво, направи пробив и опита удар от около 25 метра, който не затрудни Нойер.

Снимка 536235

38′

Шут на Шефер от далечна дистанция минава над вратата.

30′

Жълт картон за Гюндоган.

Снимка 536236

22′

Спасяване на Гулачи! Натискът на Германия се засили. Госенс центрира в наказателното поле, Хумелс свали за Гинтер, който от няколко метра отправи удар, но вратарят на "маджарите" спаси.

Снимка 536234

21′

ГРЕДА! Кроос центрира от корнер, а в наказателното поле Хумелс се извиси и стреля с глава, но в горната греда.

17′

Удар на Гнабри е блокиран.

11′

ГОЛ ЗА УНГАРИЯ!! "Маджарите" направиха постепенна атака. Шалай получи отдясно и центрира в наказателното поле, където Адам Салай се вклини между централните защитници и с глава вкара за 0:1.

Снимка 536232

8′

Кроос центрира в наказателното поле на Унгария, където Рюдигер на втора греда прати топката в аут.

4′

Първа добра възможност за домакините. Кимих получи пас от дълбочина и опита удар от малък ъгъл, който Гулачи спаси.

Снимка 536233

1′

Начало на мача.

1′

25. Томас Мюлер 26. Бендегуш Бола

Германия е домакин на Унгария в двубой от Група F на Евро 2020. Срещата е много важна и за двата тима и от нея и тази между Португалия и Франция, ще се оформят двойките за 1/8-финалите.

На страхотен голов трилър станахме свидетели в събота. Попаденията бяха шест, а дори едно такова бе отменено. Кристиано Роналдо изведе Португалия напред срещу Германия, но още до почивката Бундестимът имаше аванс в резултата след два автогола на техния опонент.

След почивката видяхме още три попадения за крайното 4:2 в полза на Германия. Този успех бе задължителен за немците, които нямаха късмет пред гола и на свой ред с автогол загубиха с минималното 0:1 от Франция в първия си мач на шампионата.

ВИЖТЕ ТУК КОЙ Е ФАВОРИТЪТ В МАЧА!

Тогава на германското нападение му бе далеч по-трудно и от всички създадени положения само веднъж успя да нацели вратата на Лорис, но неуспешно.

Унгария пък за първи път е далеч от дома, при това в решителна битка за класиране напред, за което им трябва една шокираща победа над "Маншафта".

Разбира се, мечтите са безплатни и "Маджарите" след като паднаха от еврошампиона с 0:3, но направиха героично реми със световния първенец, сигурно няма да излязат примирени и на този терен, друг е въпроса докъде ще им стигнат силите. Не е маловажно каква тактика ще избере селекционерът Марко Роси и по какъв начин ще мотивира допълнително футболистите си.