90+3′
Турнир: Европейски първенства Стадион: "Хемдън Парк", гр. Глазгоу (Шотландия) Зрители:
90+3′

Главният съдия даде по-рано КРАЙ НА МАЧА, въпреки че оставаха около 20 секунди и хърватите атакуваха.

Хърватия и Чехия направиха 1:1 на Евро 2020

Хърватия все още без победа на Евро 2020 след равенство с Чехия

Патрик Шик вече има три гола в първенството

88′

Петкович опита да стреля, но не насочи топката добре.

83′

Ян Борил получи жълт картон.

78′

Без сериозни положения в последните минути на двубоя.

Снимка 535484

73′

Патрик Шик бе заменен от Михаел Кръменчик

70′

Двата тима търсят попадение, но към момента равенството властва на терена.

64′

Крал създаде опасност в наказателното поле, но Модрич притича и изби решително от краката на влезлия преди малко играч на Чехия.

Снимка 535474

63′

Томаш Холеш излиза от терена, а Алекс Крал влиза

62′

Никола Влашич влиза, излиза Андрей Крамарич.

56′

"Ватрените" започнаха с повече самочувствие втората част. Притеание на топката 49% - 51% в полза на чехите.

50′

Масопуст получи жълт картон.

47′

ГОЛ ЗА ХЪРВАТИЯ! Бързо изпълнение на фаул, Перишич засече и поведе по левия фланг, навлезе и сам завърши акцията си по най-добрия начин, изравнявайки резултата!

Снимка 535482

46′

ВИЖТЕ ТУК КАК СА СЕ ПРОМЕНИЛИ КОЕФЦИЕНТИТЕ СЛЕД ПЪРВИТЕ 45 МИНУТИ!

46′

НАЧАЛО НА ВТОРАТА ЧАСТ!

46′

Йосип Брекало бе заменен от Лука Иванушец

46′

Бруно Петкович замени Анте Ребич.

45′

КРАЙ НА ПЪРВОТО ПОЛУВРЕМЕ!

44′

Ковачич препъна Шик, фаул за чехите, изпълнен от самия нападател, който прати високо над вратата.

39′

Анте Ребич напредна и навлезе в наказателното поле, но стреля твърде неточно.

37′

ГОЛ ЗА ЧЕХИЯ! Патрик Шик е безкомпромисен, въпреки кръвта по лицето си и прати топката в мрежата, вратарят се хвърли в другия ъгъл.

Снимка 535476

36′

Ловрен е наказан и с жълт картон.

34′

Нападателят на Чехия Патрик Шик пострада сериозно след удар с лакет от Ловрен в наказателното поле. Играчът на Леверкузен лежи с окървавен нос. Съдията разгледа ситуацията със съмнения за дузпа. Такава е отсъдена!

Снимка 535477

30′

"Шахматистите" поизравниха притежанието на топката, но към момента чехите играят по-добре и организирано.

21′

Ребич изскочи сам срещу вратаря, Вацлик излезе и изби право в хърватина, след рикошета топката прелетя близо до вратата.

Снимка 535472

18′

Пропуск за Чехия! Отлична атака на тима на Ярослав Шилгави, нападателят Патрик Шик овладя подаване в наказателното поле и стреля, но твърде разочароващо.

13′

Якуб Янкто завърши по разочароващ начин хубава атака на чехите като прати топката високо над вратата.

11′

Притежание на топката: 33% за Хърватия и 67% за Чехия.

Снимка 535470

9′

Нарушение срещу Ребич, след последвалия фаул, изпълнен от Ловрен, топката бе пратена високо над вратата. Твърде разочароващо!

4′

Томаш Сучек засече с глава от корнер, но прати топката встрани от вратата.

2′

Хърватия загуби от Англия с 0:1 в първия мач

Снимка 535468

2′

Чехия победи Шотландия в първата среща от групата с 2:0

Снимка 535469

1′

ВИЖТЕ ТУК КОЙ Е ФАВОРИТЪТ В МАЧА!

1′

11 Марсело Брозович 21 Алекс Крал

Хърватия излиза срещу Чехия в опит да запише първа победа на Евро 2020.

Ако не спечелят днес, "ватрените" значително ще намалят шансовете си да прескочат груповата фаза, което изглежда изненадващо, защото са втори от миналото Световно първенство.

Чехите тръгнаха с три точки срещу Шотландия, а вторият гол на Патрик Шик беше истински шедьовър. Дори и равенство днес може да е достатъчно за състава на Ярослав Шилхави да продължи напред.

Мачът е от 19:00 часа.

Чехия удари Шотландия, Патрик Шик блести с феноменален гол

"Гайдарите" отстъпиха с 0:2

Лука Модрич и компания ще трябва да трябва да играят на върха на възможностите си, за да пречупят коравите чехи. Макар и с 26 позиции по-назад от днешния си съперник в световната ранглиста, Чехия има достатъчно причини да излезе със самочувствие на "Хемпдън Парк". Шик е основното оръжие в атака, но защитата на отбора също върши отлична работа, а днес Шилхави ще построи тактиката си върху това да се спечели битката в средата на терена.

ВИЖТЕ ТУК КОЙ Е ФАВОРИТЪТ В МАЧА.

Хърватите никога не са губили от Чехия. Двата отбора са се срещали само три пъти, включително на предишното Европейско първенство. Тогава те завършиха наравно 2:2.

Хърватия поведе с 2:0 след голове на Иван Перишич и Иван Ракитич, но Милан Шкода и Томаш Нецид донесоха точката на Чехия.