Полузащитникът на шведския национален отбор Себастиан Ларсон заяви, че англичаните са спечелили снощния мач между двата тима с огромна доза късмет.

"Трите лъва поведоха" чрез Анди Керъл, но Швеция стигна до пълен обрат за 2:1. Появилият се като резерва Тио Уолкът върна Англия в мача с изключително попадение, а в края Дани Уелбек донесе победата с още едно "бижу".

Според крилото на Съндърланд, скоро Уолкът няма да може да повтори това изпълнение.

"Голът на Тио? Нека си признаем - такива неща се случват веднъж. Дори да опита още 1000 пъти подред, едва ли ще вкара такъв гол, това е истината", заяви видимо наранен от отпадането Ларсон.

"Изключително разочаровани сме. Вярвам, че по много показатели, ние бяхме по-добрия отбор, но в крайна сметка Англия вкара повече и спечели, а ние си тръгваме."

"Не искам да анализирам и да казвам дали късметът е основна причина. Факт е, че отпадаме в групите и толкова."

"Водехме и в двата мача, а до тук имаме 0 точки - това е най-разочароващото от всичко", заключи Себ Ларсон.