Селекционерът на Швейцария - Владимир Петкович остана доволен от равенството на тима му срещу Франция на Евро 2016.
Нулевото реми класира състава на "кръстоносците" в следващата фаза от надпреварата.
"Ако сега каже, че не съм доволен от резултат, значи ще излъжа.
Няма как да не се радваме на класирането си в следващата фаза.
Това се случва за първи път в историята ни, което е показателно за свършеното от нас.
Можехме и да победим французите, но беше възможно и да загубим.
Познаваме добре почти всички възможни следващи наши опоненти. Към всеки от тях ще подходим по един и същи начин, така че нямаме претенции", заяви Петкович.