Героят за Франция в полуфиналния сблъсък с Германия от Евро 2016 - Антоан Гризман коментира завършилия преди минути двубой на "Стад Велодром".

Гризман вкара и двата гола в срещата, финиширала при резултат 2:0.

"Отборът е победител, не само аз. Колективните усилия доведоха до класирането ни за финала.

Пропуснах дузпата си във финала на Шампионската лига. Заслужих си да вкарам тази.

Платини? Все още съм доста далеч от него. Дано някой ден се приближа поне малко до успехите му", заяви Гризман.