Най-известният футболист в състава на Австрия - Давид Алаба се оправда за загубата от Унгария с липсата на късмет. 

"Започнахме много добре, нямахме късмет обаче. Не говоря само за моя удар в гредата. Създадохме много положения, но ни преследваше малшанс", каза австрийският национал.

"Истината е, че дори след червения картон на Драгович продължихме да атакуваме. Имахме отново положения пред вратата на съперника. Когато си с човек по-малко, винаги е трудно. Тогава е нормално да оставяш повече празни пространства в защита. Опитвахме да атакуваме до последната секунда, просто не успяхме да вкараме", завърши Алаба.