Шотландският гранд Селтик се изложи при домакинството си на Рапид (Виена). На своя "Селтик Парк" "детелините" завършиха 1:1 със своя съперник. Изненадващо австрийците излязоха напред в резултата още в 3-ата минута. Желавич бе изведен в чиста позиция и не пропусна - 0:1. След попадението Селтик взе инициативата и зареди атака след атака. В 20-ата минута Скот Макдоналд се възползва от грешка в защитата на съперника и успя да изравни. До края домакините бяха по-активният отбор, но така и не успяха да стигнат до победен гол.

В другия мач от групата  Хамбургер се реваншира за загубата на старта в турнира с победа - 4:2 над Апоел (Тел Авив). Германците дръпнаха набързо с 2:0 още до 12-ата минута след две попадения на Берг.

Евреите върнаха едно попадение чрез Шехтер в 37-ата минута. Само три минути по-късно Елиа направи 3:1. През втората част двата тима си размениха по още едно попадение. Йебое вкара за Апоел, докато Зе Роберто оформи крайния резултат.

Лидер в класирането е Рапид (Виена) с 4 точки. С по три са Хамбургер и Апоел. На дъното е Селтик само с една спечелена точка.