Селта измъкна победата срещу Краснодар с 2:1 в заключителните минути на двубоя на "Балаидос", в първи мач от 1/8 финалите в Лига Европа.

"Галисийците" стигнаха трудно до успеха, а след нулевото първо полувреме нищо не предвещаваше, че зрителите ще видят три гола през втората част.

Руснаците първи инкасираха попадение след чудесно изпълнение от фаул на Даниел Вас в 50-та минута, който даде преднина на домакините - 1:0.

Испанците обаче допуснаха изравняване след по-малко от 10 минути, когато шведът Виктор Класен вкара за 1:1.

Развръзката в мача дойде в последната минута. Появилият се като резерва - Бовю, се оказа на точното място в точно време, отбелязвайки победно попадение с глава за крайното 2:1.

СЕЛТА - КРАСНОДАР 2:1