Ерокин стреля от свободен удар, но вратарят на Юнайтед изби!

79′

Девич заменя Препелица.

71′

ГОООООООООООООООООООООООООООООООООООООЛ!!!

Феноменален пас с пета на Ибрахимович към Мата и испанският ветеран бележи за 1:0!

Съпротивата на гостите бе преодоляна!

64′

Джоунс заменя Блинд...

Отново принудителна смяна за "червените дяволи".

Моуриньо видимо не е доволен от случващото се.

61′

Азмун отстъпва мястото си на терена на Бухаров.

54′

Ромеро спасява Юнайтед!

Вратарят отразява шут на Сардар!

Първа сериозна опасност пред английската врата.

49′

Принудителна смяна в Манчестър Юнайтед.

Пол Погба е заменен от Маруан Фелайни!

Снимка 283894

45′

Играта е подновена.

45+1′

През първото полувреме футболистите на домакините натикаха съперника си в половината му и с изключение на един-два случая не му позволиха да излезе за дълъг период от време от нея.

Акциите на "червените дяволи" се развиваха основно по фланговете, като в последствие бяха осъществявани центрирания в пеналта на Ростов, които обаче така и не доведоха до отбелязване на попадение.

Снимка 283881

Още в 6-ата минута Златан Ибрахимович стреля в гредата, след разбъркване в малкото наказателно поле. Шансът беше на страната на гостуващия състав.

В следващите 20-ина минути много футбол на "Олд Трафорд" не се игра, като Юнайтед владееше топката, но не стигаше до 100%-ви ситуации за отбелязване на гол, а "жълтите" в този мач се защитаваха с всички налични свои футболисти.

След около половин час игра Мхитарян се отчете не с един, а с цели два пропуска, като първо не успя да се разпише с далечен изстрел, а в последствие се опита да прехвърли Медведев, но кълбото мина на сантиметри от целта.

Снимка 283879

В 34-ата минута Ибрахимович изпробва устойчивостта на една от страничните греди, стреляйки с всичка сила в нея. Топката едва не се върна обратно в него.

В самия край на полувремето Медведев спаси сигурен гол на Погба, който сякаш не можеше да повярва, че не се е разписал, хващайки се с двете ръце за главата. Така или иначе през първите 45 минути попадения на "Олд Трафорд" не паднаха.

Снимка 283877

45′

Почивка.

44′

Медведев спасява мощен шут на Погба!

Спокойствие за Ростов.

42′

Погба стреля неточно от свободен удар.

Поредна пропиляна възможност от звездите на Юнайтед.

38′

Възможно е футболистите на Ростов да са забравили каква е оригиналната форма на топката във футбола.

Не са я виждали от доста дълго време...

34′

Златан се опита да счупи гредата на вратата, пазена от Медведев!

Зверски шут на Ибра се връща почти отново при него.

Снимка 283896

Страховито изпълнение на шведския таран!

31′

Пропуск на Мхитарян!

Той се опитва да прехвърли вратаря на Ростов, но не му се получава.

Снимка 283898

30′

Жозе Моуриньо претендира, че Мхитарян е бил фаулиран в наказателното поле.

Реферът е категоричен, че дузпа няма.

Снимка 283880

27′

Юнайтед опитва едно и също нещо вече четвърти пореден път.

Явно указанието на Моуриньо е атака по лявото крило и центриране в наказателното поле.

23′

Димитър Бербатов е най-интересното нещо в момента, за операторите на телевизията, излъчваща мача.

Голмайстор номер едно на българския национален отбор е във ВИП-ложата на "Олд Трафорд".

16′

Ибрахимович достига една наглед "безнадеждна" топка, стреля, но вратарят на Ростов избива топката в корнер.

Нищо интересно след изпълнението на ъгловия удар.

13′

Засада на Ибрахимович.

Определено таранът не изглежда доволен от отсъждането.

12′

Отчайващо слаб изстрел на Мхитарян.

Топката минава доста далеч от целта.

11′

Пореден корнер за Манчестър Юнайтед.

Този път пас по земя, след който обаче не следва нищо сериозно.

9′

Ибрахимович стреля силно, но в стената.

Футболист на Ростов остава да лежи на земята.

8′

Фаул в полза на Юнайтед, в близост до наказателното поле на Ростов.

Кой ще стреля?

7′

Мощен териториален натиск на домакините.

Явно е въпрос на време да падне откриващ гол, в едва от двете врати.

6′

Рохо пропуска да се разпише от няколко метра разстояние!

В последствие Ибрахимович стреля в гредата!

5′

Две поредни центрирания в пеналта на Ростов.

Юнайтед се готви да нанесе удар.

3′

Напористи действия на футболистите на гостуващия отбор.

Ростов никак не изглежда построен на терена като за равенство и в този мач...

1′

Фелайни

Манчестър Юнайтед е домакин на Ростов в среща-реванш от осминафиналите на Лига Европа. Битката на стадион "Олд Трафорд" стартира в 22:05 часа.

Юнайтед отпадна от единия фронт в началото на седмицата (0:1 от Челси за ФА Къп), но днес е устремен към най-важната си цел - трофея в Лига Европа, който ще отвори път за групите на Шампионската лига догодина.

На пътя на "червените дяволи" е коравият отбор на Ростов, който преди седмица измъкна равенство 1:1 в мраза край река Дон.

Здравеняците от Ростов спънаха звездите на Манчестър на потресаваща руска ливада (ВИДЕО)

"Червените дяволи" стигнаха до 1:1

В лагера на Юнайтед са пределно амбицирани за реванша, особено след като наредиха три мача без победа.

Този път играчите на Жозе Моуриньо няма да се мъчат като пилета в кълчища като в първия двубой в Русия и на безупречния "Олд Трафорд" са в ролята на категоричен фаворит.

Мениджърът на "червените дяволи" Жозе Моуриньо обяви, че няма да може да разчита на Уейн Рууни и Антони Марсиал в битката с руснаците. Двамата имат контузии и отпадат от групата.

Челси победи Манчестър Юнайтед и се класира за полуфиналите на ФА Къп

Конте отново натри носа на Моуриньо, Челси на полуфинал за ФА Къп

Неочакван герой за тима от "Стамфорд Бридж"

"Марсиал беше контузен за мача с Челси. Когато си контузен за мача в понеделник вечерта, значи няма да участваш и в тренировката във вторник.

Щом не участваш в тази тренировка, няма начин да си във форма и за днешното занимание. Рууни е контузен", заяви Моуриньо преди срещата.

Добрата новина за него обаче е свързана със Златан Ибрахимович. Шведската звезда ще може да играе в днешния мач на "Олд Трафорд", защото дисквалификацията му от 3 мача важи само за срещите в Англия.

Манчестър Юнайтед с кадрови проблеми и в Лига Европа

Утре "дяволите" посрещат Ростов на "Олд Трафорд" за втория сблъсък на осминафиналите

При Ростов има повече кадрови проблеми, като ще липсват някои основни футболисти. Гранат и Джанаев са контузени, а Калачов и Гаткан пропускат двубоя заради наказания.

Юнайтед няма право на грешка, ако иска да се завърне сред големците в Шампионска лига през следващия сезон.