Турнир: Лига Европа Стадион: "Олд Трафорд", град Манчестър (Англия) Зрители:
90+4′

КРАЙ НА МАЧА!

82′

ГОЛ ЗА МАН ЮНАЙТЕД! Скот МакТоминей пробва обещаващ удар, отбит от вратаря право към Воут Вегхорст, който стигна до топката в наказателното поле и с бърза добавка прониза левия ъгъл за 4:1.

76′

Вут Вегхорст стигна до подаване и директно стреля, опитвайки се да намери горния десен ъгъл на вратата, но Браво се намеси.

70′

Джейдън Санчо намери Фред, който стреля, но Клаудио Браво спаси.

69′

Фернандеш получи жълт картон

66′

Айосе Перес е заменен от Борха Иглесиас

61′

Изстрел на Уан-Бисака бе избит,  топката попадна в Антони, който също стреля, ни Браво се намеси.

60′

Хоакин бе заменен от Серхио Каналес

60′

Айтор Руйбал замени Луиз Енрике.

58′

ГОЛ ЗА МАН ЮНАЙТЕД! Люк Шоу изпълни ъглов удар и качи топката на главата на Бруно Фернандеш, чийто точен изстрел от точката на дузпата се заби право в левия ъгъл. 3:1.

Снимка 609683

52′

ГОЛ ЗА МАНЧЕСТЪР ЮНАЙТЕД! Антони получи пас от Бруно Фернандеш отдясно в близост до наказателното поле, овладя и нанесе фамозен удар. Топката попадна право в целта, Браво дори не успя да се намеси.

46′

Уан-Бисака замени Далот.

45′

НАЧАЛО НА ВТОРАТА ЧАСТ!

45′

КРАЙ НА ПЪРВОТО ПОЛУВРЕМЕ!

44′

Айосе Перес овладя подаване в наказателното поле и след добро първо докосване прати топката в долния десен ъгъл, но се получи рикошет, след който Давид де Хеа бе излъган, но топката не влезе във вратата му, но срещна левия страничен стълб.

32′

ГОЛ НА БЕТИС! Хуанми намери Айосе Перес на ръба на наказателното поле, който отправи много плътен изстрел по земята и преодоля Де Хеа, за да изравни 1:1.Играчите на Бетис задържаха празненствата си, тъй като съдията Даниел Зиберт направи знака за VAR преглед на гола, най-вероятно за да се увери, че не е имало игра с ръка при атаката. Голът бързо бе зачетен, за радост на гостите!

Снимка 609680

30′

Възможност! Отбита топка намери свободен Каземиро в наказателоното поле, но ударът му прелетя високо над напречната греда,

18′

Маркъс Рашфорд изскочи сам срещу Клаудио Браво и стреля, но чилийският вратар се намеси решаващо като се хвърли се и успя да спаси.

Снимка 609678

17′

Шанс! Вегхорст нанасе невероятен удар от воле в наказателното поле, топката премина съвсем близо до лявата греда.

10′
Снимка 609674

6′

ГОЛ ЗА МАНЧЕСТЪР ЮНАЙТЕД! Домакините направиха бърза контраатака отдясно, Бруно Фернандеш намери в наказателното поле за Вегхорст, топката се стигна до Рашфорд, който стреля  мощно под напречната греда за 1:0!

5′

Гол на Воут Вегхорст е отменен заради засада!

1′

73. Коби Майноо 37. Дани Перес

Манчестър Юнайтед приема Бетис в първи осминафинален сблъсък от турнира Лига Европа. Срещата на стадион "Олд Трафорд" е тази вечер от 22:00 часа българско време.

"Червените дяволи" влизат в мача с испанците след изравнена най-тежка загуба в историята си, след като бяха разбити от големия съперник Ливърпул с 0:7 като гост през уикенда. Това бе едва второ поражение в последните 23 мача за тима във всички турнири и дойде след като манчестърци прекъснаха шестгодишна суша без трофей, печелейки Карабао Къп.

Мениджърът на Юнайтед Ерик тен Хаг заяви на пресконференцията преди срещата, че отборът му трябва да се вдигне, както го направи и при тежките загуби от Брентфорд и градския съперник Сити по-рано през кампанията, и да поправи бъркотията от неделя. "Червените дяволи" инкасираха шест попадения през второто полувреме, а капитанът Бруно Фернандеш отнесе големи критики. Въпреки това, португалецът ще остане с лентата и в двубоя с Бетис.

Ливърпул - Манчестър Юнайтед 7:0 във Висшата лига

Исторически срам! Ливърпул унищожи Манчестър Юнайтед със 7:0!

"Червените дяволи" се върнаха в реалността

Бетис направи нулево равенство с шампиона на Испания и Европа Реал (Мадрид) в последния си мач в Ла Лига, като преди това записа три поредни победи в първенството. Съставът на Мануел Пелегрини демонстрира вече през сезона, че е опасен съперник, като заема пето място в класирането на вътрешния шампионат и е на три точки от четвъртия Реал Сосиедад и на четири от третия Атлетико Мадрид.