Тази вечер Левски ще изиграе петия си мач от груповата фаза на Лига Европа. "Сините" гостуват в Белгия на местния Гент, а двубоят спокойно може да бъде наречен "мача на сезона" за българския тим, който при евентуална победа ще направи сериозна крачка към 1/16-финалите в турнира.
Старши треньорът на Левски Ясен Петров ще направя няколко промени в състава си. Първата е свързана с Христо Йовов, който за първи път от доста време ще играе на "оригиналния" си пост като втори нападател. Изнесен в предни позиции ще бъде голямата звезда на "сините" Гара Дембеле, а по двата фланга ще играят Жоазиньо и Даниел Младенов.
Очаква се в центъра на терена, като опорни полузащитници да се подвизават Владо Гаджев и Мариян Огнянов. Холандецът Сержиньо Грийн пък ще бъде върнат в центъра на защитата. Тази позиция не е чужда за Грийн, който вече на няколко пъти бе изпробван в защита. Другите играчи в отбрана ще бъдат Мюлдер, Милиев и Минев, а на вратата ще застане Митрев. Единственият проблем пред старши треньора Ясен Петров е травмата на Дарко Тасевски, който остана в България.
"Всички искаме победата, дано направим голям мач като гости в Европа. Надявам се доброто настроение, което виждам у играчите, да бъде пренесено и на терена. Нямаме какво да губим, можем само да спечелим", сподели Петров.
Домакините от Гент имат сериозни кадрови проблеми, като аут за мача са Гронден, Бруцезе, Дуарте и Едсон, които лекуват различни травми. Очаква се белгийците да заложат на класическа схема на игра 4-4-2, като в предни позиции да действат Арбайтман и Любянкич. Вторият мач в групата противопоставя лидерите Спортинг (Лисабон) и Лил.
ГЕНТ - ЛЕВСКИ, тази вечер от 22:05 часа
Пряко по: PRO.BG
Стадион: "Жул Отен"
Главен съдия: Томи Скиервен (Норвегия)
ВЕРОЯТНИ СЪСТАВА:
ГЕНТ, 4-4-2: Йоргачевич, Барич, Вилс, Шулер, Уолъс, Конте, Тайс, Смолдерс, Ел Ганаси, Арбайтман, Любянкич
ЛЕВСКИ, 4-2-3-1: Митрев, Мюлдер, Милиев, Грийн, Минев, Гаджев, Огнянов, Младенов, Йовов, Жоазиньо, Дембеле
Мачът с коментар по минути проследете в Topsport.bg.
Cloud
на 01.12.2010 в 16:33:08 #286Ех говедата колко са радостни, а белгийците вече са наденали презервативите с името на Гент

kintaro
на 01.12.2010 в 16:32:16 #285Станчев, единствения измислен тук си ти?Вашите когато са те правили са те истъргали с шпакла от пердето
Станчев
на 01.12.2010 в 16:29:29 #284584. rowel | 01.12.2010 18:19 господа милки, и отбора ви е измислен,и успехите ви са измислени и звездите ви са измислени. с крадено име. и вие сте измислени,дето пишете тук. ==================================== Чорбета, тоя добре ви нареди

HristoSStoichkov
на 01.12.2010 в 16:29:09 #283Мача наближава вече и форумните говеда се изпокриха!

Leci 11
на 01.12.2010 в 16:25:51 #282http://www.youtube.com/watch?v=Zvxb73vapD0&feature=player_embedded Поздрав за всички! Който не го е гледал - ще се насере от смях.
4i4О
на 01.12.2010 в 16:23:05 #281Не сте ли чували народната песен: "Тара на Николай думаше, донос след донос редеше..."
Alfie
на 01.12.2010 в 16:20:21 #2807:1,7:2,8:0.......
krali marko
на 01.12.2010 в 16:20:02 #279Този мач ще го играя на точен резултат,5-0 за Гент.
Leci 11
на 01.12.2010 в 16:19:33 #278SINQtitla | 01.12.2010 18:18 Псуайте се на воля, аз изчезвам ===== Аре, и да не се излагате много.
rowel
на 01.12.2010 в 16:19:01 #277господа милки, и отбора ви е измислен,и успехите ви са измислени и звездите ви са измислени. с крадено име. и вие сте измислени,дето пишете тук. за 100 години жалка ,срамна и мазохистична история-един четвърт финал за кнк и гундю ....туй то.... бахти жалкарите. пожелавам ви отново 5 парцала довечера.ръгня до откат.вие сте свикнали да носите и на бой и на ебане!колкото повече ви думкат,толко по-хубаво ви става....

SINQtitla
на 01.12.2010 в 16:18:16 #276Псуайте се на воля, аз изчезвам
Leci 11
на 01.12.2010 в 16:16:10 #275карнобатска гроздова | 01.12.2010 18:12 Леци, прасе, залипсвах ли ти ====== Да, няма с кой да се гавря. Синята титла почна да пише нормално и само ти остана.. Кажи сега, ще ходиш ли за дърва, жена ти да сготви вечеря, или ще се направиш на тарикат и ще вечеряте леб и креМвиши?
карнобатска гроздова
на 01.12.2010 в 16:16:07 #274освен Гунди и друг велик футболист е вкарвал на две световни - Наско Сираков

карнобатска гроздова
на 01.12.2010 в 16:15:20 #273Мейо, имаш гугъл, просвети се малко нещастно прасе, за краткия си земен път човека е вкарвал и на две световни първенства, да не говорим за другото

SINQtitla
на 01.12.2010 в 16:14:05 #272А повода ви за оптимизъм го има, ама ако бяхте домакин, щото като гост...ти знаеш статистиката.. ---------------------------------------------- Абе докато мача не свърши, все още няма да е част от точно тази статиска с гостуванята ни
и това е достатъчно да желаеме победа за Великия Левски

карнобатска гроздова
на 01.12.2010 в 16:14:03 #271от Левски определят мача с Гент, като най-важния за годината, а от цска/тошко янчев/ определят мача за годината им с Малеш

Alfie
на 01.12.2010 в 16:12:14 #270Колко жалко е да си чорбар!! Утрешният мач е БЕЗ(БЕЗ) значение!! Колко жалко е да си чорбар!!
карнобатска гроздова
на 01.12.2010 в 16:12:09 #269Леци, прасе, залипсвах ли ти

Leci 11
на 01.12.2010 в 16:10:58 #268. SINQtitla | 01.12.2010 18:08 Бе че се надяваме - така е, ама не се заканваме, като вас. Някак си повече сме реалисти .. а вие много се каните, ------------------------------------------------ Ще се бориме с Фулъм за второто място , верно се не каните , а щом сме били Гент след като ни повеждаха на 2 пъти не виждаш ли повод за оптимизъм, който да не е гол ? ========== Ми борихме се..ама от борбата к'во излезе е друга работа.. А повода ви за оптимизъм го има, ама ако бяхте домакин, щото като гост...ти знаеш статистиката..
SINQtitla
на 01.12.2010 в 16:08:45 #267Бе че се надяваме - така е, ама не се заканваме, като вас. Някак си повече сме реалисти .. а вие много се каните, ------------------------------------------------ Ще се бориме с Фулъм за второто място
, верно се не каните
, а щом сме били Гент след като ни повеждаха на 2 пъти не виждаш ли повод за оптимизъм, който да не е гол
?