Копенхаген разгроми исландския Стярнан с 5:0 и ще се изправи срещу нашия ЦСКА в третия квалификационен кръг в Лига Европа. Първият двубой на "червените" срещу датския тим ще бъде идния четвъртък на стадион "Българска армия".

Датчаните бяха победили в първия мач с 2:0, а във втория буквално помляха островитяните и спечелиха елиминацията със 7:0.

Виктор Фишер откри още в 4-ата минута, а до почивката Карло Холсе в 24-ата минута и Кенан Кодро в 39-ата минута направиха резултата 3:0 за хората на Стале Солбакен.

След почивката босненецът Кодро добави още два гола за Копенхаген - в 47-ата и 75-ата минута, с което оформи хеттрика си и победата на своите с 5:0.

ЦСКА спечели гостуването си на Адмира Вакер с 3:1 и продължава напред в Лига Европа

ЦСКА показа класа и в Австрия, "червените" продължават напред в Лига Европа!