Сбиване между германски и английски запалянковци причини щети за 5000 евро на бар в центъра на Кьолн часове преди мача за купата на УЕФА между Леверкузен и Тотнъм, съобщиха от местната полиция.
Органите на реда в Кьолн, който се намира в съседство с Леверкузен, са задържали петима германски хулигани след боя късно снощи. По-късно арестуваните са освободени, тъй като
нямало доказателства срещу тях да са замесени в сбиването.
"Меллето е продължило 10 или 15 минути и причинило много щети на таверната. Прозорците и мебелите в заведението са изпочупени. Хулиганите са хвърляли столове и каквото им попадне едни срещу други", съобщиха от полицията.
Инцидентите възникнали, след като 20-ина добре известни на полицията германски хулигани от Есен започнали да провокират малка група англичани, които обаче бързо получили
подкрепа от 80 свои сънародници.
Евроуспех
на 23.11.2006 в 20:26:55 #18"хеххе то на отбори като Брюж, Бешикташ и Байер и аз ще се скъсам да вкарвам. Това са посредствени УЕФА къп отбори. Някъде на нивото на Локо(Сф) и Литекс." ааааааа,как ше ги мериш с тия грандове,виж ВФК "Герман" е на нивото
Евроуспех
на 23.11.2006 в 20:25:00 #17Нямам ЗДФ Дяконе,а външния ми нет е слаб,не го гледам.И аз в лайвскора
Portо
на 23.11.2006 в 20:24:19 #16Бешикташ елиминираха ЦСКА доколкото си спомням, а те са преди Литекс и Локо в класирането

Евроуспех
на 23.11.2006 в 20:23:13 #15Така е,имат пари за прахосване и си купуват нещастници,като Бербо.Не мисля,че си обективен,още повече,не си в кухнята на футбола,ако знаеш причината да е резерва,моля сподели!!!
Portо
на 23.11.2006 в 20:22:20 #14Резерва е в Премиършип, защото не се е адаптирал към стила на игра, а Тотнъм се нуждаят от точки точно сега, защото са на зле и разчитат на по-доказани играчи. В Европа обаче Бербатов вкарва гол след гол. Според мен направи грешка с трансфера си в този отбор. Ако наистина е имало интерес от Валенсия, просто беше задължително да отиде там.
Portо
на 23.11.2006 в 20:19:10 #13ДЯКОНЕ, не става ли на руския сайт или на myp2p?
Евроуспех
на 23.11.2006 в 20:18:51 #12Така е,хвърлили са 16 милиона на за развлечение,но какво са 16 милиона
Много злобица,държи те от снощи 
Portо
на 23.11.2006 в 20:18:24 #111-0 на полувремето. Мога определено да кажа, че Тотнъм са по-добър от отбор от Байер Леверкузен. Макар че само двама играчи ми харесват-Бербатов и Ленън.
Ulster
на 23.11.2006 в 20:11:12 #10Поредното Еврошоу на Бербатов-ГОООЛ!
Portо
на 23.11.2006 в 20:07:52 #9На празна врата, ама няма значение
Митко не изрази радостта си след гола 
Portо
на 23.11.2006 в 20:06:37 #8ГООООООООООООООООООООООООООООООООЛ БЕРБАТОООООООООООВ
Portо
на 23.11.2006 в 20:04:40 #7Хах, Дяконе при мен пък обратното-смениха АРД с ЦДФ!
Нищо не си изпуснал, мачът е почти без положения, активът на Митко бе 1 удар с глава след корнер. Иначе динамичен мач, но нещо няма положения.
Portо
на 23.11.2006 в 18:38:09 #6ДЯКОНА, сигурно ли е това? Защото и Топспорт бяха написали същото, но се оказа, че май е по ЦДФ?
Poli
на 23.11.2006 в 17:59:45 #5А как по-точно се гледа там?
Portо
на 23.11.2006 в 17:58:16 #4Мачът се дава на живо по ZDF, така че който я има, да не се мъчи с Интернет.
Portо
на 23.11.2006 в 17:20:01 #3Дано Митко вкара хеттрик, а мача да завърши както ще да е.
Poli
на 23.11.2006 в 16:56:57 #2Те се бият за Митето ми
Portо
на 23.11.2006 в 16:46:59 #1Немски и английски олигофрени се избиват. Интересна гледка.
А тоя мач е някво уникално дерби. 13-ия в Германия срещу 13-ия в Англия.
