Феновете на румънския национален отбор напразно чакаха пред касите на стадион "Фарул", за да се сдобият с билети за евроквалификацията с България, съобщава телевизия Антена 1.

Отчаяни, а вероятно и изгладнели от чакането, почитателите на футбола се озоваха в стола на стадиона, където установиха с изненада, че билети има, но се продават тайно на "свои хора" на мястото, където обикновено обядват футболистите на Фарул.

В този момент организаторите на мача усетили, че са на крачка от голям скандал, и изместиха пункта за продажба на пропуските в една от канцелариите на стадиона.

Проблем за организаторите се оказва ограниченият капацитет на стадиона в Констанца, който разполага с по-малко от 20 хиляди седящи места.