Феновете на ЦСКА показаха много висока активност и изкупиха полагащите им се билети за Сектор "В", както и тези за лъвчетата в сектор "Г" за финала за Купата на България срещу Локомотив Пловдив.
Тези за "В" бяха продадени за по-малко от половин час, а останалите - за 40 минути. Това означава, че "червените" запалянковци са се сдобили с близо 22 000 билета.
Ако тези на Локомотив Пловдив не успеят да се сдобият с предоставените им билети, има голяма вероятност след няколко дни за привържениците на столичани да получат още места.
Както е известно, вчера почитателите на отбора от Борисовата градина изчерпаха предоставените им пропуски за емблематичния Сектор "Г" за около час и половина.
reddd
на 12.05.2026 в 18:20:05 #25Ясно, доналдтръмп и Нако са едно и също ботче
donaldtrump
на 12.05.2026 в 18:03:58 #24Всеки се мери по- към центъра ли живее. Колата да му е голяма и къщата на 2-3 етажа. Нищо, че няма баня. Красноярмейская Правда зa идиоти ☭☭☭
seal
на 12.05.2026 в 17:16:55 #23специално за донУйо https://www.youtube.com/watch?v=yAknZXClXNg&list=RDyAknZXClXNg&start_radio=1
donaldtrump
на 12.05.2026 в 17:13:23 #22Злите езици говорят, от наш достоверен... и от наш репортер научихме. Изкупили мандраджиите стадион рейшли, ама то били само сектор до сектор. И то даже не били сектори. Красноярмейская пропаганда братче и отгоре на Путя петолъчката
8888.bg
на 12.05.2026 в 16:52:27 #21Гъчак още не си ли изпращял майка си Да та таковам и извратеняка
reddd
на 12.05.2026 в 16:52:23 #20Демек е кандидатствал за шалвар, не е по жителство
seal
на 12.05.2026 в 16:50:06 #19нако е от кв. Свобода близо до софия, води се столичанин, ... малко в повече де.
reddd
на 12.05.2026 в 16:07:27 #18Нако, ти от София ли си?
pala4a
на 12.05.2026 в 15:50:35 #17Изкупихме Света

anatoli-iliev-6pIepogL
на 12.05.2026 в 15:45:43 #16Оууу и шалварският лОйнар дава ...яки "мисли" ...да ти ЕПМ !!?
anatoli-iliev-6pIepogL
на 12.05.2026 в 15:44:44 #15Цивилизованите хора правят така !! Ще закупим и половината сектор А...а за мИнгалите квото остане !! Те по линията на Бангу Васил смятаха че и каруцарите от Подмокрената река ще дОдат ...ама чеп !! И ако си не налегнат парцалите ...може с "плуване" да стигнат до хотел" Рогато говедо " в Аджи Митьово !! Имам чувството че ще ядат яко дърво след мача ...чуто тук ...и там !!?
gychopopov
на 12.05.2026 в 15:28:12 #14Кьопек, като се качиш на куръ му, Стамбул ша видиш!
gychopopov
на 12.05.2026 в 15:27:25 #13Матата ще прави шадраван сикиш на Кьопека!
gychopopov
на 12.05.2026 в 15:24:40 #12Ще правим шадраван сикиш!
gychopopov
на 12.05.2026 в 15:23:58 #11Гъчка, марш оттук ----------------------------- Добре!...утювам при жена ти!
vladimir-nikolaev
на 12.05.2026 в 15:03:32 #10Ловчанлии много активни,явно ще сбират катунари от села и паланки и ще прииждат с каруците на тоя финал.Те фенове от София нямат така,че пак ще разчитат на неориентирани провинциални селянчета
Вагнер Лов
на 12.05.2026 в 14:49:03 #914_k4v_88
на 12.05.2026 в 14:45:50 #8В една Столипиновска група доковските мангаля викат, че не купували за Б, оти помачора Гъчи с непрания потник си бил купил за там за да ги подкрепи
Не мога да разбера ко им пречи Гъчко, като те са същите одърпани и непрани смърдели

Вагнер Лов
на 12.05.2026 в 14:27:52 #7Напред, Армейски Лъвове, България Зове
Гъчка, марш оттук с тоя гаден потник, че се носи непоносима смрад
Време е да се юускат билети и за сектор А, явно е, че Доко и сектор Б няма да напълнят.
gychopopov
на 12.05.2026 в 14:14:37 #6Ивио, одъртя, но акъл не ти дойде!
Мноо си пpocт батьовото!